Великоднє привітання Світового Конґресу Українців

SKU-logocol2-300x189
Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає Ієрархів і духовенство Українських Церков, Президента, Прем’єр-міністра, Голову Верховної Ради та Збройні Сили України, голів усіх складових організацій СКУ та українців усього світу з великим святом Христового Воскресіння!
Воскресіння Ісуса Христа є найбільшим і найвеличнішим для всіх українців днем, що символізує перемогу життя над смертю та світла над пітьмою, а також гуртує наш народ навколо єдиних християнських цінностей.
Сьогодні багатомільйонна українська діаспора на чолі зі Світовим Конґресом Українців  солідаризується з народом України та робить усе, щоб допомогти захистити територіальну цілісність України від зовнішньої збройної агресії та щоб Україна стала цілком реформованою європейською державою.
У світлий день Христового Воскресіння Світовий Конґрес Українців закликає все світове українство уславити Сина Божого та помолитися за мир в Україні та за її вірних синів і дочок, які сьогодні мужньо протистоять ворожій імперії на Сході України.
Нехай же радість Христового Воскресіння оберігає і об’єднує всю нашу велику українську родину та й далі буде джерелом світла, мужності й віри в перемогу добра над злом,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.
Христос Воскрес!    Воістину Воскрес!
Опубліковано Українці в світі.