В Португалії іхтамнєти маскуються під українців

77

Представник Міжнародної української школи підтримує російську агресію?
Це вже втомило, переконувати не підтримувати московські проекти дирекцію Міжнародної української школи, що координує діяльність українських «суботньо-недільних» шкіл закордоном і є підрозділом Міністерства освіти та науки України. Завзятість вражає.
Вже після початку московської агресії з великим супротивом вдалося примусити дирекцію МУШ не продовжувати співпрацю з «Першою славянською школою» у Лісабоні, що належить Асоціації «Мир», яка в свою чергу є представником фондів «Русский мир», «Россотрудничество» і членом Координаційної Ради російських співвітчизників у Португалії.
Це власне, ця асоціація була головним організатором акції «Безсмертний полк» у Лісабоні 6 травня, де пропагувалася московська агресія проти України, включно з символікою терорестичних організацій ДНР/ЛНР (http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/122892/).
Так ось, знаючи про проросійську позицію цієї школи, вчора (21 липня) Заступник директора МУШ – Оксана Воронецька, що координує суботньо-недільні школи в Португалії, без попередження запросила до посольства України учнів першої словянсько школи, де проводилося урочисте вручення атестатів про середню освіту МОН України.
Численні листи, звернення та особисті розмови чомусь ніяк не можуть переконати пані Оксану Воронецьку не підтримувати московський проект «Перша слов’янська школа» в Лісабоні.
Можливо вже час, зацікавитися відповідним підрозділам СБУ такою наполеглівістю у співпраці з московськими проектами закордоном, яку демонструє дирекція Міжнародної української школи!
Голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха
Опубліковано Українці в світі.