В Чікаго останній тиждень української вистави “Серп 1932-1933 рр. Геноцид проти українців”

Sickle 1932-1933 Genocide against Ukrainians.

sickle

Останні вихідні, щоб побачити цю потужну артистичну гру. На прохання Чиказької спільноти, будь ласка, підтримайте цю чиказьку театральну роботу, яке розповідає про важливу частину української історії.

Твір “Червоного театру”, присвячений Еббі Фенберту, розповідає про потужну історію п’яти українських жінок, які борються проти техногенного голоду Сталіна – геноциду – Голодомору. Режисер Елізабет Лавледі керує сильною командою, яка відображає життя, повне особистих жахів, яких зазнають ці жінки. Вони стосуються кожного в аудиторії, яка дізнається про їхній відчай і відчуває їхню біль. Ті, хто в залі знають таких жінок та їхні життєписи, спостерігаючи виставу, повертають цю історію в нашу пам’ять. Ті ж глядачі, які не знають цього періоду історії, спостерігаючи виставою, ніколи не зможуть забути жах Геноциду Сталіна проти українців, створених техногенним голодом – Голодомором.

“Серп” грають до 29 липня в театрі “Strawdog”, 1802 W. Berenice Ave, Chicago, IL 60613. Квитки на сайті redtheater.org / tickets

Є доступним безкоштовне театральне паркування, врешті, також достатньо місць для паркування на вулиці.

Ukrainian National Museum

Опубліковано Українці в світі.