Українці Греції запрошують на козацький фестиваль

cossak-athens

Організатори 4-ого фестивалю «Cossack Art festival Athens» запрошують до участі всіх бажаючих з різних куточків нашої планети у дистанційному фестивалі 30-31.10 та 01.11 2020 року.

Фестиваль «Cossack Art festival Athens» ще досить молодий, однак вже встиг заявити про  себе досить гучно в Афінах та завести багато нових друзів. З кожним роком масштаби фестивалю збільшуються. Цього року фестиваль триватиме цілих три дні. У зв’язку із пандемією Covid-19 формат фестивалю частково змінюється – більша частина фестивалю переходить у цифровий формат та буде доступна дистанційно для всіх охочих.

Міжнародний фестиваль «Cossack Art festival Athens» присвячений святу Покрови, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

 І в Греції, і в Україні Свято Покрови Пресвятої Богородиці має однакову сутність – покровительство війська, заступницво та захист від ворога. І саме тому виникла ідея проведення цього фестивалю. Фестиваль проходив щороку в середині жовтня, за підтримки Посольства України в Грецькій республіці, мерії району Кіфісіа, м.Афіни та Виставки квітів муніципалітету Кіфісія та Муніціпального Маркету Кіпселі.

Місце проведення:

 наживо парк ім. Дімітріоса Зомопулоса муніципалітету Кіфісіа м.Афінита

 дистанційно на соціальних сторінках організаторів та партнерів Фестивалю.

Фестиваль відбувається за участю творчих колективів та окремих виконавців.

Засновник та організатори фестивалю: Клуб Українок у Греції та НПО

«Борисфен» Греція.

Як святкували «Cossack Art festival Athens» в 2019 можете дізнатися тут 

Опубліковано Українці в світі.