Українці Америки натякають: посол США в ООН варта відзнаки Тараса Шевченка

Haley

На офіційній сторінці Українського Конґресового Комітету Америки з’явився коментар перших дій нової представниці США до ООН Ніккі Гейлі.

У нашому зверненні до Сенатського Комітету у закордонних справах в справі призначення тодішньої губернатора Ніккі Гейлі на посаду представника США, Український Конґресовий Комітет Америки (найбільша представницька організація американців українського походження) рекомендував призначити дочку іміґрантів на цю посаду в президентський кабінет. Продовжуючи майже сорокарічну історію очолення цієї служби в ООН жінками, Амбасадор Гейлі продовжує лінію Послів Джин Кіркпатрік та Саманти Пауер, обоє з яких були кавалерами Шевченкової Відзнаки Свободи, найвищої нагороди УККА. Висловлюючи свої однозначні заяви про підтримку України на самому початку своєї дипломатичної діяльності, Амбасадор Гейлі швидко продемонструвала свою прихильність справі захисту вирішальних і життєво важливих міжнародних принципів перед лицем безжальної і агресивної Російської Федерації, яка прагне підірвати територіальний суверенітет і незалежність України.

…….

Ми сподіваємося, що після зрозуміння реальної ситуації на місці в Україні, так само, як і попередні дві адміністрації, наші обрані лідери об’єднають зусилля в підтримку тих, хто бореться за наші спільні цінності, і продовжать історичне і безперечне лідерство нашої країни у справі свободи і справедливості для всіх.

Опубліковано Головне, Українці в світі.