Українські організації Москви уклонилися Кобзареві

біляпамятника

9 березня 2019 р. активісти українських організацій Москви, Підмосковя прийшли до пам’ятника Т. Шевченку, щоб покласти квіти і вшанувати Великого Кобзаря. Цього дня минуло 205 років від дня народження невмирущого Кобзаря-Прометея України.

Біля памятника з квітами також були представники Посольства України, Культурного центру. Посольські та інші офіційні поклали квіти, сфотографувалися і швиденько від’їхали. Під час фотосесії посольські чомусь негативно поставилися до спроб неофіційних людей долучитися до знімків.

Із словом про Великого Кобзаря виступив голова громадської організації «Провісник» Тарас Дудко, затим люди читали поезії поета.

Окремо треба зазначити присутність досить значної кількості правоохоронців, як видимих, так і невидимих, себто «людей в штатском». Внизу на набережній стояли два автобуси, в яких можуть їхати як поліція, так і затримані.

Заправлені_машини

Спочатку надмір правоохоронців викликав здивування. В попередні роки такого не було. Зазвичай кілька служивих стояли оддалік, а тепер вони підходили досить близько (навіть здавалося нібито демонстративно).

спиноюдокамери

Якщо ж взяти до уваги, що сьогодні Україна за даними соцопитувань вважається більшим ворогом аніж Євросоюз і Сполучені Штати, то, можливо, поліцейська активність і не була зайвою. Тож лишилося тільки скласти подяку правоохоронцям.

«Українці Москви»

Москва, 09 березня 2019 р.

Опубліковано Українці в світі.