Українські байкери організували пробіг Філадельфія – Львів

phila-bikers

До Дня незалежності України байкери з США організували масштабний мотопробіг, у ході якого їм доведеться подолати тисячі кілометрів шляху від Америки до України із зупинками в європейських столицях.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Української патріотичної асоціації “Воля”, представник ВО “Свобода” на Піренейському півострові Іван Вовк.

“Наші заокеанські земляки організували мега-мотопробіг, присвячений 26-ій річниці Незалежності України, за маршрутом: Філадельфія – Нью-Йорк – Лісабон – Мадрид – Барселона – Марсель – Монако – Венеція – Будапешт – Ужгород – Львів”, – написав він.

Так, 12 серпня байкери дісталися іспанського Мадрида, де на них чекала компанія з представників українських спільнот Іспанії, зокрема Української Патріотичної Асоціації “Воля”, ВГО “Сокіл” та жіночого об’єднання “Яворина”.

У ході ескурсії по Мадриду байкерів вразила велич Королівського палацу і Катедрального собору святої Марії Альмудени, неповторна архітектура міста та велелюдний гамір на центральних вулицях та площах столиці Іспанії.

На другий день українські байкери вирушили до наступного пункту призначення свого мотомаршруту – Барселони.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Українці в світі.