Українська діаспора Йорданії взяла участь у Дні музики в Аммані

jordania

21 червня у різних містах Йорданії відбувся масштабний музичний фестиваль присвячений святкуванню Міжнародного дня музики, повідомляє Українська Хата в Йорданії. До участі у заході були запрошені виконавці та колективи із різних країн, в тому числі з України. У самому серці Йорданії – у столиці Аммані, зі сцени, що була змонтована з нагоди свята посеред Бульвару в Абдаллі, у виконанні діточок із гурту “UA-Kids”, Влади Лагоди та їх керівника із ГО “Українська Хата в Йорданії” Ольги Завидняк прозвучали зворушливі українські пісні.

jordania2

“Мамина сорочка”, “Сіла птаха”, “Рушник-ручничок”, “Червона рута”, пісні, що вже давно стали візитівками української ліричної музики, а також авторські пісні представників української громади не залишили байдужими слухачів.

Гості свята, серед яких мешканці та відвідувачі міста Амман та інших міст Йорданії, представники української діаспори та робітники Посольства України в Йорданії зі своїми сім’ями високо оцінили професійне музичне виконання наших талантів. До слова, свято “День музики” вперше відбулося в Йорданії. Організатори заходу планують проводити його щорічно.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Українці в світі.