У Гаазі відбулася зустріч української діаспори з народними депутатами України

Screenshot at 2018-06-14 21-26-06

Для тих, хто є українцем не лише за національністю, а й за покликом душі, необхідно бути у курсі усіх подій, що відбуваються на батьківщині. Нам не байдужа доля України, ми також хочемо долучатися до її розбудови та допомагати у становленні. Тож нам важливо отримати відповіді на актуальні питання з перших вуст. Саме тому Фундація «Українці в Нідерландах» започатковує цикл зустрічей з українськими політиками.
Першими гостями стали народні депутати України Володимир Ар’єв, Павло Різаненко та Віктор Єленський. Зустріч відбулася 13 червня у місті Гаага.
У розмові також взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов.
Представники української діаспори радо зустріли гостей з України. Розмова вийшла конструктивною, цікавою та неупередженою. Українці розповіли про своє життя в Нідерландах, про особливості нідерландської культури, політики, світобачення. А також поділилися власними спостереженнями щодо сприйняття нідерландцями України та подій, що нині там відбуваються.
Народні депутати, у свою чергу, розповіли про мету свого приїзду у Нідерланди, про важливі зустрічі з нідерландськими політиками, європейськими представниками міжнародних структур, перемовини та сподівання щодо результатів візиту.
Під час неофіційного прийому мова йшла також і про дієву співпрацю з українською діаспорою в Нідерландах. Тож маємо надію, що такі зустрічі продовжуватимуться і матимуть позитивні результати для обох сторін.

Oekraïners in Nederland
Опубліковано Українці в світі.