Росте зміна для захисту українських інтересів у США

cym-usa

В Посольстві України в США відбувся 13-й провідницький семінар Спілки Української Молоді, в якому взяли участь молоді члени цієї організації з різних штатів Америки, а також їх наставники.

Метою таких семінарів є виховання в учнівської молоді старших класів лідерських якостей для виконання у майбутньому функцій провідників української громади.

Проведення семінарів СУМ у приміщенні Посольства стало вже доброю традицією. Під час відвідання Посольства молоді українці мають можливість ознайомитись з історією та діяльністю української дипустанови в США.

Виступаючи перед учасниками цьогорічного семінару, радник-посланник Посольства Віталій Тарасюк від імені Посла України в США Валерія Чалого подякував організації за збереження українських традицій, культури та мови на території Сполучених Штатів, а також наголосив на важливій ролі молодого покоління українців Америки у підтримці України та подальшому зміцненні українсько-американського співробітництва.

Цьогорічним гостем семінару став директор Української національної інформаційної служби Михайло Савків, який розповів про діяльність і досягнення очолюваної ним організації.

Джерело: usa.mfa.gov.ua

Опубліковано Українці в світі.