Оксана Линів, всесвітньо відома диригентка

lyniv

«… ДО ЗІРОК». Зустріч з Оксаною Линів,

всесвітньо відомою диригенткою

Місце проведення:

Дата і час:

Організатор:

головний корпус НУ «Львівська політехніка», актова зала,

вул. С. Бандери, 12

вівторок, 16 квітня 2019 р. о 14.00 год.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК)

Студенти, які вивчають комп’ютерні науки, телекомунікації, нано-технології, слухатимуть і спілкуватимуться з Оксаною Линів – однією з найвідоміших диригенток світу; людиною високої музики, що працює за кордоном.

Як перетинаються ці такі різні поля, технології та інженерія, з мистецтвом?

Чому такою важливою є особистість Оксани Линів для майбутніх програмістів, економістів, геодезистів?

Як творити свою особисту історію успіху? Як власний успіх впливає на успіх країни?

Як інтегрувати інтелектуальний чи мистецький продукт у світовий контекст?

Як утверджувати свою українськість у чужому середовищі?

«Про це та інше будемо розмірковувати з Оксаною Линів в університеті, в якому серед політехніків плекають культ класичної музики, створивши камерний та симфонічний оркестри, – зазначає Ірина Ключковська, директор МІОКу. – Так, Оксана Линів і Львівська політехніка – це розрив шаблону і водночас ствердження того, що музика – це світ, у якому є місце для кожного з нас».

Захід відкритий для всіх зацікавлених.

Довідка. Оксана Линів – музикант світової слави, перша жінка, яка стала головним диригентом Опери міста Граца (Австрія), арт-директор і диригент Молодіжного симфонічного оркестру України (YSOU), співзасновниця й арт-директор фестивалю LVIVMOZART.

Народилася 6 січня 1978 року у Бродах на Львівщині. З 1996 по 2003 рр. навчалася у Львівській державній музичній академії імені Миколи Лисенка. З 2008 по 2013 роки працювала диригенткою в Одеському національному театрі опери і балету. З 2013 по

2017 роки була диригентом й музичним асистентом генерального музичного директора Баварської державної опери. У 2015 році Оксану Линів визнали найкращим диригентом Баварської державної опери у номінації «Класична музика». Від сезону 2017—2018 – головна диригентка Опери Граца та філармонічного оркестру Граца.

Опубліковано Українці в світі.