Найбільша організація українців Америки розширила свої ряди

UCCAhead_html_6b1fe971

Крайова Екзекутива Українського Конґресового Комітету Америки (УККА), найбільший громадський представник понад 1,5 мільйона Американців українського походження, повідомляє, що Організація Державного Відродження України (ОДВУ) та Центр Відносин США-Україна (CUSUR) стали членами Крайової Ради УККА разом з більш ніж 20-ма українськими організаціями з усієї території Сполучених Штатів.
Як передбачено статутом УККА, Комісія Членства при Крайовій Раді має уповноваження і зобов’язана розглянути заяви на членство. Під час першого засідання Крайової Ради у 2018 р., голова Комісії Членства Марійка Дупляк повідомила, що дві організації подали офіційні заяви стати членами УККА і Комісія рекомендує затвердження обох заяв. Таким чином, 9 червня Крайова Рада  одноголосно прийняла ОДВУ і CUSUR до лав УККА.
Вітаємо рішення ОДВУ про повернення до рядів УККА, організації, яка була членом-засновником УККА, поширювала український націоналізм і підтримувала визволення України ще з 1930 років.
З 2000 року CUSUR став організатором конференцій представників політичних, економічних, безпеки та дипломатичних установ США і України, для обміну думками з широкого кола питань. Щорічні конференцій CUSUR співорганізовані із УККА, мають на меті поліпшення зв’язків, які впливають на  «стратегічне партнерство» США-Україна.
УККА закликає українські організації, які не є членами Крайової Ради УККА, приєднатись до нас.  Згідно зі статутом,  завданням УККА є «координувати і скріплювати розбудову українського зорганізованого життя в Сполучених Штатах Америки.»  Кожна крайова чи місцева організація, комітет, установа, клюб, асоціація в Сполучених Штатах є запрошена приєднатися як повноправний член Крайової Ради УККА, та брати участь у праці УККА а відтак посилати своїх делегатів на XXIII Конґрес Українців Америки, який відбудеться  у 2020 році.
Крайова Екзекутив УККА вітає ОДВУ і CUSUR у своїх лавах і надіється на плідну співпрацю!

Опубліковано Українці в світі.