“Міжнародна українська школа” шантажує українців Португалії

logospilka

«Приватне підприємство» Українська міжнародна школа, пояснило Спілці українців у Португалії, що Міністерство закордонних справ України є «Трєтьою особою» у структурі державних відносин України.
По історії співпраці Спілки українців у Португугалії із ДЕРЖАВНИМ загальнооствінім навчальним заклад І-ІІІ ступенів “Міжнародна українська школа” можна наводити приклад громадського тиску у сфері державного будівництва.
Від політичних вимог, не підтримувати Міжнародною школою проросійські (шовіністичні) організації за кордоном (http://ukrpohliad.org/komentari/my-ne-zupynymo-moskovsku-agresiyu-poky-ne-zmusymo-ukrayinsku-vladu-zahyshhaty-natsionalni-interesy-a-ukrayintsiv-rozumity-shho-take-natsionalna-bezpeka.html?fbclid=IwAR22wgQHGiAH7Xo9E1xKmM3uh5_Tsc39Efc9v0f9xnj9DOgp6AWPt87ZONQ#disqus_thread ), до антикорупційних вимог – проводити свою діяльність у відповідності до законодавства держави – Україна.
Останній приклад, шантаж  з боку педагогічного колективу МУШ підписати кабальний договір про співпрацю з Культурно-освітнім центром «Дивосвіт» при Спілці українців у Португалії, який, на наше переконання, не відповідає законодавству України і всю відповідальність за атестацію учнів-екстернів які відвідують центр «Дивосвіт» переводить на громадську організацію – Спілку.
При цьому, зобов’язання МУШ атестувати учнів-екстернів відповідно до минулорічного договору, педагогічний колектив цього державного закладу не виконав і виглядає так, що виконувати не збирається.

14
Та, на жаль, справа є набагато складнішою:
Велика кількість українських громадських організацій в Європі базують свою діяльність на освітянській ниві – збереженні української ідентичності у діаспорі. Деструктивні ж дії педагогічного колективу МУШ ведуть до втрати зацікавлення батьків-мігрантів вести своїх дітей в українські культурно-освітні центри.

Опубліковано Українці в світі.