Храмове свято у Кентшині на Вармії і Мазурах

DSCF7756 (Copy)

У вівторок 14 січня Кентшинська парафія св. Василія Великого відзначила свій празник. Літургію очолив о. Дарій Глиневич.

DSCF7789 (Copy)

Отець Дарій подякував за запрошення та можливість участі у відзначенні храмового свята. Він привітав усіх з Новим Роком та бажав Божої благодаті. Згадав постать св. Василія Великого – аскета, єпископа, учителя, богослова, досконалого адміністратора і вченого, знаменитого представника старовинної церкви. Закликав присутніх керуватися християнськими цінностями в житті та бути відповідальними членами греко-католицької спільноти.

DSCF7774 (Copy)

На зaкінчення святкувань парох о. Ігор Гарасим ЧСВВ висловив подяку духовенству та присутнім за Божественну Літургію.

Парафія св. Василія Великого у Кентшині, Вармінсько-Мазурське воєводство була заснована 1989 р. Завдяки заходам отців Василіян. Першим парохом став о. Тимотей Феш ЧСВВ, який на початку 1990 р. розпочав підготовку до спорудження нового храму. 7 січня 1996 р. кентшинські парафіяни відсвяткували перше Різдво у новозбудованому храмі.

DSCF7786 (Copy)

Члени парафії ніколи не були байдужими щодо важливих подій в Україні. Надавали допомогу співвітчизникам під час „Помаранчевої революції” та Євромайдану. В ході цьогорічної святкової збірки для дітей захисників України “Свята без тата” зібрали 4,5 тис. злотих.

Андрій Сидор

Опубліковано Українці в світі.