Дитяча лікарня отримала допомогу від українців США

Screenshot at 2018-02-05 21-18-18

З початком російсько-української війни, українці по всьому світу почали активно відновлювати зв’язки: жага зарадити, допомогти, зробити свій внесок у перемогу над окупантом, об’єднує цілу націю. І йдеться не лише про допомогу військовим та фронту, а й цивільному населенню.

Завдяки співпраці Фундація Вільні Люди та Злученого Українського Американського Допомогового Комітету, уже передано кілька контейнерів з медичним обладнанням медичним та військовим установам, окремим особам. Цього разу – допомогу віддали на потреби пацієнтів “Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України” та мешканцям Харківського, Дергачівського, Нововодолазького районів та міста Харків.

“Своєю допомогою ми зробили більше, ніж просто привезли речі. Деякі з дітей не можуть самостійно, без сторонніої допомоги, не те що пересуватись, а і робити елементарні речі. Увага до них – уже сама по собі є цілющою і важливою”, – говорить Ірина Зайцева, волонтер.

Серед переданого: інвалідні візки, вертикалізатор, електричні ліжка, столики з кріслами, ровери, ходунки, милиці, теплі речі та інше.

Дякуємо за допомогу Andriy Rudenko, Irina Zaytseva, Діма Комс, Влад Сергеев, Коробка Євген, Олександр Анчишкін, Олександр Сітенко, а також Yuriy Nakonechnyy.

Опубліковано Українці в світі.