Австралійська громада зібрала $ 128,000 AUD у Фонд допомоги військовим та ветеранам України

SUOAУ партнерстві з благодійною організацією “Ротарі Австралія” (RAWCS), Mіжнародним благодійним фондом “ Карітас України” та Союзом Українських Організацій Австралії (СУОА), створено кризовий апеляційний фонд для надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни військовим та ветеранам і їх сім’ям.

Надзвичайні зусилля та заклик долучатися до цього проекту охопив всі стейтові громади, церкви, молодіжні організації та сотні індивідуальних жертводавців Австралії.

Це показує, чого може досягти невелика громада, подібна до нашої, коли вона об’єднана навколо великої справи, а зокрема – справи підтримки команди учасників національної збірної на “ Іграх Нескорених “, змагання яких відбувалися у Сіднеї.

Змагання команди “ Ігор Нескорених” пояснили наочну конкретну потребу та причину гуманітарної допомоги, показали нам яку трагедію приніс російський конфлікт в Україну та показали мужність і героїзм захисників батьківщини у цьому конфлікті.

Із загальної (вищевказаної) зібраної суми було витрачено $10 000 AUD на потреби спортсменів під час їхнього перебування в Сіднеї. Це охоплює подарунки, екскурсії , автобусний транспорт та обіди. Після повернення в Україну відгуки ветеранів про їх перебування у Сіднеї були дуже позитивними.

Комітет СУОА кризового апеляційного фонду України зараз обговорює з організаціями Карітас України, Канадським Українським Фондом, Міністерством охорони здоров’я України та Адміністрацією Президента про визначення конкретних проектів , на які будуть спрямовані зібрані кошти.

Докладніші інформації подамо у новому році.

Голова СУОА Стефан Романів наголосив, що наша мета – допомогти тим, хто найбільше постраждав від війни: «Жертвам насильства в Україні відчайдушно потрібна наша допомога, оскільки вони продовжують боротися з цим постійним конфліктом. Співпрацюючи з “ Карітас України” та Канадським фондом, який впродовж кількох років проводить медичні місії в Україні, ми можемо зробити реальний і безпосередній вплив на життя постраждалих.

2018 рік був роком великиx зусиль, але, як ми всі бачимо, події, що відбуваються сьогодні в Україні, потребують довгострокового зобов’язання. Ми всі повинні внести свою частку, щоб допомогти Україні та 20ти тисячам поранених і більше 1 мільйона переміщених осіб ».

На додаток до звітності про проекти, які ми будемо підтримувати у наступному році:

ми розпочнемо нову програму під назвою «Допомога Україні Один Долар в День».

Основна увага цього проекту буде зосереджена на тому, щоб заохотити людей підписатися на щомісячне благодійне пожертвування, яке буде дорівнювати лише $1 на добу. Але коли ця програма буде прийнята по всій країні, це матиме велике значення для України.

Погодьмося, багато хто з нас щодня витрачає в п’ять-десять разів більше на каву!

Пожертвування в розмірі $50 доларів на місяць буде коштувати лише $30 доларів після сплати податків на місяць або $360 доларів на рік – a це ДОЛАР в ДЕНЬ!

Очікуйте більше інформації у новому році.

Щира всім подяка за підтримку та щасливого Різдва Христового!

Опубліковано Українці в світі.