Український університет виграв грант від Еразмус+

erasmus

Вперше в історії Програми Темпус та Еразмус+ отримає грант Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, який і буде координатором проекту.

До проекту також залучені інші українські організації та університети з Кіпру, Іспанії і Польщі. Проект полягає в оновленні вищої освіти. Організатори  намагатимуться ввести інноваційні методи та інструменти навчання і викладання у вишах, повідомила прес-служба ПНУ ім. В. Стефаника.

30 університетів України поліпшуватимуть освітні програми у 6 сферах. Працюватимуть за 8 проектами, які перемогли на конкурсі Програми ЄС ЕРАЗМУС+ : Розвиток потенціалу вищої освіти з 2017 р.

Перший – це проект ПНУ, за який відповідає Україна. За інші 7 проектів відповідають Німеччина, Італія, Румунія, Естонія, Іспанія та Словенія, серед яких виші з Австрії, Бельгії, Болгарії, Кіпру, Естонії, Франції, Німеччини, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Румунії, Словенії, Іспанії, Швеції, Великобританії, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Молдови, Монголії, Узбекистану, В’єтнаму.

Ці проекти створювали, щоб покращити сфери навчання, такі як технології, біоінженерія, екологія, менеджмент, логістика чи агропромисловість. Загалом на конкурс відібрали 149 проектів вартістю близько 7,5 млн євро.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Новини.