Український мультфільм показали на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту

mavka

Європейська прем’єра першого тизеру повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» відбулася 15 червня на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту MIFA, який традиційно проходить в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі.

На стенді, що представив українську анімаційну індустрію, зібралися представники найбільших світових телевізійних холдингів, кінопрокатники, інвестори, байєри, дистриб’ютори і продюсери, щоб першими побачити тизер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Над створенням мультфільму працює студія Анімаград і FILM.UA Group, реліз запланований на 2019 рік.

В тизері творці мультфільму представляють головну героїню фільму, душу і берегиню лісу Мавку, її друга і помічника, кумедного Котожаба, запрошують відвідати лісовий світ та заповітну галявину, де росте магічна Верба, яку від людей оберігає головна героїня. Також продемонстрована низка візуальних рішень фільму: магічні татуювання, якими вкрито обличчя і руки Мавки, прекрасне вбрання, вигадане для лісової німфи художницею по костюмах фільму Ольгою Навроцькою, і багато інших оригінальних знахідок. Спеціально для мультфільму всесвітньо відомі українські музиканти «ДахаБраха» написали основну музичну тему стрічки, почути її можна і в тизері.

Офіційна частина вечора продовжилася коктейльною вечіркою, під час якої гості змогли не тільки поспілкуватися з продюсерами фільму Іриною Костюк, Єгором Олесовим і Анною Єлісєєвою, а й отримати від них унікальні подарунки: автентичні українські вінки з живих квітів, а також тимчасові татуювання, аналогічні тим, що прикрашають Мавку в мультфільмі. Раніше тату були презентовані на пітчингу Сartoon 360 в Барселоні, як один з супутніх мультфільму AR-продуктів. Татуювання виконані у технології доповненої реальності — за допомогою програми для смартфонів, вони «оживають» і перетворюються в природні стихії миттєво на екрані телефону. Спеціально для проекту їх розробив продакшн Signal Red.

Міжнародний фестиваль в Ансі існує понад півстоліття. За цей час він став культовою подією у світі анімації, а здобуття гран-прі фестивалю «Кристала Ансі» за значущістю прирівнюють до отримання «Оскара». Під своїм брендом фестиваль об’єднує відомий ринок анімації MIFA і низку важливих галузевих подій. Цього року в рамках фестивалю стартує Всесвітній саміт Women in Animation («Жінки в Анімації»), головним спонсором якого виступить The Walt Disney Studios. Взяти участь у події організатори саміту запросили продюсера мультфільму «Мавка. Лісова пісня», Ірину Костюк.

Національна прем’єра тизеру анімаційного фільму відбудеться цього липня на кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю, після чого він буде опублікований на офіційних ресурсах проекту. Він також буде продемонстрований у кінотеатрах країни.

Подачею проектів «Мавка. Лісова пісня» та «Мама поспішає додому» на ці та інші події займається компанія Media Resourced Management.

Довідка. «Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». А до створення саундтреку вже долучились відомі у світі українські музиканти «ДахаБраха».

Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року й отримав державне фінансування у розмірі 30% від загального бюджету. Орієнтовна дата прем’єри «Мавка. Лісова пісня» в українських кінотеатрах – 2019 рік.

Джерело: mavka.ua

Опубліковано Новини.