Посол України в Канаді повідомив про юридичну атаку Андрія Портнова на посольство

canada-ua

Андрій Шевченко, український посол в Канаді, повідомляє:

Атака з тилу неприємна тим, що відволікає сили на передовій.
Проти мене і команди, яку я маю честь очолювати, розгорнув юридичну війну Андрій Портнов. У понеділок у Печерському райсуді пройде перший суд за його позовами проти МЗС, Генпрокуратури, Посольства України у Канаді і мене особисто.
Передісторія така. Канада залишається єдиною країною, яка зберігає санкції проти Портнова, якого підозрюють у причетності до злочинів за часів Януковича. Портнов оскаржив санкції у Верховному суді Канади – і програв. Тепер він хоче «відіграти» цю поразку в судах українських – набагато більше йому зрозумілих з часів, коли він будував судову піраміду для Януковича. Він намагається довести, що у його проблемах винні Посольство, МЗС та ГПУ, які повідомили Канаді неправду про його злочини.
Тому очікую на сплеск інформаційного креативу щодо мене і моїх колег-дипломатів у Києві та в Оттаві.
Це психічна атака. Портнов провокує, намагається виставити себе політичною жертвою і надщербити партнерство між Україною та Канадою. Такого подарунка він не отримає.
Ми, у Посольстві, професійно і скрупульозно передаємо Канаді інформацію від українських правоохоронців. Наша юридична позиція тверда і відсторонена від приватних суджень. Це зрозумів канадський суд – розраховуємо на справедливе рішення і у Києві.
Що ж до психічної атаки особисто проти мене скажу так: мало чого боюся з тих часів, коли пан Портнов готував закони 16 січня, а «Беркут» за вказівками влади стріляв по нас на Майдані.
Нам є, з ким воювати (і кого перемагати) на зовнішньому фронті!

Опубліковано Новини.