Поляки обламалися із забороною Шенгена для українських діячів національної пам’яті

Відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета перетнув кордон Німеччини, незважаючи на внесення його польським МЗС до списку осіб, які становлять для Шенгену “терористичну загрозу”. Про це він повідомив після проходження паспортного контролю у своєму ФБ:

Тільки що прилетів у Берлін, в аеропорт Шенефельд. Пройшов паспортний контроль та виізджаю в місто. Не дивлячись на діі МЗС Польщі щодо заборони мені в”ізду в краіни Шенгенськоі зони, Посольство Німеччини надало мені візу, яка дійсна на територіі Німеччини. Вирушаю на раніше заплановані робочі зустрічі у Берліні. Передаю привіт Ващиковському

sheremeta-1

Німці зацікавлені у співпраці з Шереметою, оскільки комісія, яку він очолює, займається ексгумацією останків загиблих у Другій світовій війні. Тому вони знайшли прогалину в шенгенському законодавстві і виставили йому національну візу. Правда, попередили, щоб не перетинав кордон Німеччини і Польщі :)

Опубліковано Новини.