«Народний фронт» нагадав Саакашвілі його війну з Яценюком

Саакашвілі давно виконує план Кремля, – заява Політичної партії «Народний фронт»

Ми не здивовані, що Міхеїла Саакашвілі офіційно підозрюють у злочинній співпраці з Сергієм Курченком – банкіром «Сім’ї» Януковича, який нині переховується в Росії й активно колаборує з ФСБ на окупованих територіях. Оприлюднені Генеральною прокуратурою України матеріали стали лише черговим штрихом до картини деструктивної діяльності Саакашвілі.

У 2015 році Саакашвілі, замість долучитися до впровадження реформ, розпочав в Україні персональну політичну кампанію, засновану на демагогії та брехні. Він провалив роботу на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації. Він організував травлю Одеського припортового заводу, – фактично зірвавши конкурс із приватизації  цього великого держпідприємства.

У 2015-2016 роках Міхеїл Саакашвілі брав активну участь у дискредитації коаліційного Уряду Арсенія Яценюка. А згодом особисто зізнавався, що його використали в чужій брудній політичній грі. Немає сумніву, що головним натхненником тієї штучної політичної кризи був Кремль. А промосковські олігархи в Україні лише фінансували цю кампанію. Доказом цьому є, наприклад, заяви олігарха-втікача Онищенка. Ворог хотів зумовити дочасні парламентські, а головне – президентські, – вибори через відставку Прем’єра Яценюка й розвал коаліції. Кінцева мета: зупинка реформ і євроатлантичної інтеграції України, припинення фінансування армії та інфраструктурний колапс.

Цей план Кремля, з незначними тактичними змінами, виконується й досі. Паралельно з відкритою збройною агресією. На жаль, попутниками Москви стали деякі українські політикани, які бездумно переслідують свої егоїстичні інтереси. Саакашвілі та його посібники продовжили виконання своїх деструктивних завдань, поставлених у 2015 році. Регулярні заклики до масових заворушень і непокори владі, цинічний незаконний прорив кордону, нульова увага до війни Росії проти України, заклики «закрити Нацгвардію». Ці та інші факти свідчать: Саакашвілі послідовно прагне до делегітимізації цілої української держави, створення атмосфери хаосу і відчаю.

Наголошуємо: навіть якби Саакашвілі переслідував лише особисті політичні цілі, – його діяльність однак об’єктивно вигідна Кремлю і супершкідлива для України. Тому ми дуже серйозно поставилися до інформації Генеральної прокуратури й вимагаємо якнайшвидше дати їй правову оцінку.

Політична партія «Народний фронт» закликає:

– Міхеїла Саакашвілі пройти передбачені законом процедури і відповісти на запитання слідчих та суддів.

– Генеральну прокуратуру України і Службу безпеки України – забезпечити оперативне,  неупереджене, повне кримінальне провадження щодо Міхеїла Саакашвілі, зі стовідсотковим дотриманням його процесуальних прав.

– Щирих фанатів Саакашвілі – не вдаватися до насильства й не перешкоджати законним процесуальним діям. Адже вони таким чином затягують з’ясування істини і протиставляються українській державі.

– Громадян України та світове співтовариство – не піддаватися на щедро фінансовані демагогію і популізм, за якими зазвичай (не лише в Україні) стоїть російська пропаганда.

Отримано з поштової розсилки Received: from mail.nfront.com.ua [95.67.123.236]; Wed, 6 Dec 2017 11:06:36 +0200

Опубліковано Новини.