У Кропивницькому провели в останню путь 28-річного старшого сержанта Євгена Яловця

yalovec

14 червня  Кропивницький прощався із загиблим у зоні проведення АТО старшим сержантом Яловцем Євгеном.

yal

Попрощатись із 28-річним військовим прийшли близько півтисячі людей: рідні, близькі, друзі, побратими, жителі Созонівки, а також представники влади.

«Сьогодні проводжаємо в останню путь нашого товариша. Від початку існування Кропивницького районного військового комісаріату Женя знаходився в ньому, поставив комісаріат «на рельси». Це була дійсно талановита, гідна, порядна і чесна людина, яка завжди приходила на допомогу іншим. Батькам хочу сказати слова вдячності, що виховали такого справжнього чоловіка», – сказав військовий комісар Кропивницького районного комісаріату майор Андрій Гриценко.

f_2

Євген народився 11 травня 1989 року в селі Созонівка Кіровоградського району на Кіровоградщині. Закінчив Созонівську ЗОШ, Кіровоградський професійний ліцей №2, пройшов військову строкову службу, працював у ПАТ «Гідросила» верстатником.

У березні 2014 року Євген був призваний по мобілізації до Кіровоградського об’єднаного міського комісаріату. У вересні 2015 року переведений до районного військкомату начальником служби захисту інформації.

З 11 березня 2017 року відправлений до базового табору військової частини ППВ 4050 з подальшим направленням в зону АТО. Старшим сержантом-кодувальником 59 мотопіхотної бригади.

Загинув старший сержант Яловець 11 червня близько 16.25 в районі Павлополя Волноваського району Донецької області в результаті ворожих мінометних обстрілів системи ПТУР.

f1

До міста із зони проведення АТО приїхав також військовий батальйону, де проходив службу хлопець.

«Я довго не служив з Євгеном, всього три місяці, ми разом пішли в батальйон, спали в одному наметі. Він був дуже щедрою, вдячною людиною. За час проходження служби у 10 батальйоні зарекомендував себе як грамотний товариш, який виконував всі накази командирів і свою роботу.. Старався допомогти кожному. Багато людей з батальйону хотіли сьогодні приїхати сюди, провести його в останню путь. Але ми знаходимося у зоні проведення АТО, тому приїхав лише я один, привіз його провести в останню путь», – зазначив військовий Олександр Кривий.

Молебень за загиблим провів єпископ Голованівський та Кропивницький Марк.

Поховали військового на Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища.

f5

Фото: Аліна Каплій. Джерело: gre4ka.info

Опубліковано Національна пам'ять.