“Звитяга-2017”: у Цуманських лісах молодь вчитиметься воювати як УПА

c2k64CG9bws

Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2017» відбудеться із 6 по 9 травня, на Волині, на території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

BM5uW7dmTKw

Гра є однією з найочікуваніших у році та офіційно увійшла в топ 10 подій Волині!

dRvb3g7MOz8

Участь в тереновій грі «Звитяга» безкоштовна.

cfupJ3FdYO0

Тепер на «Звитягу» доїхати ще простіше. Цьогоріч організовано безкоштовний доїзд автобусами за маршрутами: Нововолинськ – Володимир – Волинський – Луцьк, Тернопіль–Дубно–Луцьк, Черкаси – Переяслав-Хмельницький – Київ – Луцьк та у зворотньому напрямку. Дізнайтеся, чи їхатиме автобус через ваше місто! Всю інформацію можна знайти на сайті http://zvytjaga.org.ua. Поспішіть! Кількість місць в автобусах обмежена.

lRhCBYaJPuw

Що таке «Звитяга»? Це 10 квадратних кілометрів таємничих лісів та непрохідних боліт, де 4 дні, понад 300 юнаків та юначок боротимуться за перемогу. На учасників чекають випробовування та перевірка на сміливість, молоді друзі-однодумці із різних куточків країни, дух перемоги та побратимства.

Psc9nFD4IbM

Організаторами заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», за підтримки Міністерства молоді та спорту України та управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Луцької міської ради та ГО «Вільні люди».

vw-q6-ZcUY4

Учасники та організатори «Звитяги» за декілька днів до заходу згадають про подвиг повстанців на вшанують його, відновивши могили воїнів УПА, що загинули в боях і які знаходяться неподалік терену гри.

R4ticO8a3zg

На «Звитязі» будуть визначені найкращі гравці, цінні подарунки для яких надали партнери заходу, проте кожен учасник отримає приємний сюрприз!

X7f4McMe_4s

«Звитяга» чекає на тебе!

xTgupOWo5Eo

Щоб стати учасником потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line

#ТереноваГра #теренівка #травень #подія #Звитяга #Національний_Альянс #НаціональнийАльянс #НА #молодь #Україна

Опубліковано Головне, Громадське життя.