«Волонтерство як духовна потреба» – зустріч з українкою-волонтеркою з Польщі

volonter-1

Місце проведення:

Дата і час:

Організатор:

ауд. 204 головного корпусу (ІІ поверх)

НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12

14 березня 2018 р. о 14.00 год.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Напередодні найбільшого християнського свята, під час Великого посту, коли особливо актуальною є тема милосердя і любові до ближнього, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою проводить зустріч, яка зруйнує стереотипи про розчарування та зневіру.

Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, про важливість заходу: «Треба себе запитати: «А чи я зробив стільки добра, скільки я міг зробити?». «Ціль свободи є робити добро», вчив нас Блаженніший Любомир. «Творіть добро!» закликає Блаженніший Святослав. На щастя, маємо тисячі і тисячі людей в Україні і поза нею, які відчувають духовну потребу допомагати, підтримувати, жертвувати. Їх тисячі. Ними багатий український світ. Усюди, де є українець у світі, є добра воля творити добро для ближнього, про яке говорять наші патріархи. Однією з таких подвижників є Анна Хранюк».

Анна Хранюк із Познані (Польща) – українка за походженням, громадський діяч, яка тривалий час викладала українську мову в Познанському університеті, а зараз активно займається волонтерською діяльністю, підтримуючи сім’ї героїв Небесної Сотні, учасників АТО, постраждалих у війні з Росією.

Волонтерство стало справою честі і духовною потребою не лише для Анни, але й для тисяч людей, про що розповідатимуть на події громадські діячі, волонтери, представники церкви з України та з-за кордону.

До присутніх звернеться авторка поезії «Мамо, не плач» Оксана Максимишин-Корабель із Португалії.

Вхід вільний

Опубліковано Громадське життя.