«Вільні Люди» підтримали Уляну Супрун

11 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва розглядав питання щодо скасування рішення щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я.

sud-suprun
На підтримку Уляни під суд прийшли декілька сотень активістів, народні депутати й урядовці. Багато хто тримав в руках яблука – символ підтримки міністра Супрун.
Суд цього разу тривав майже три години, за прогнозами працівників установи рішення має бути винесено у вівторок зранку.
«Зараз робота Міністерства фактично паралізована. Я не можу підписати життєво необхідні розпорядження. У мене 44 особи мають їхати лікуватися за кордон – їм пояснювати, що суд того не хоче? 600 млн. одиниць лікарських засобів лежать на складах, які маємо розвозити України – я не можу підписати документ, щоб їх можна було відправити по країні. Це що таке, виходить, що за такою логікою суд може заблокувати поставки патронів чи бензину на фронт?!», – відзначає Уляна Супрун.
«Ми закликаємо мобілізуватися всіх, хто підтримує медреформу. І не лише її! Удар по Супрун – це удар по державних інституціях в цілому. 15 лютого, так само під цим судом нас має бути в рази більше! Ми не повинні дозволити здійснити реванш тим, хто працює на поразку української держави і перемогу Кремля», – наголосив голова Проводу ГО «Вільні Люди» Андрій Левус.

51854045_2525909997437620_7936617448634056704_n

Опубліковано Головне, Громадське життя.