“Вільні Люди” домоглись продовження арешту для генерала з “гвардії” Клименка-Курченка

denisov

Уночі 19 липня Печерський районний суд, переглядаючи запобіжний захід,  продовжив термін утримання під вартою Станіславу Денисюку. У період президенства Януковича Станіслав Денисюк очолював Державну податкову адміністрацію в Харківській області. Є причетним до злочинних схем екс-міністра Олександра Клименка, “смотрящім” за бізнесом оголошеного в розшук оліхарха Сергія Курченка. На разі йому висунуто обвинувачення в незаконному присвоєнні 308 млн грн. та нанесенні збитків державі через ненадходження податків.
denisov2
Громадська організація “Вільні Люди” здійснювала контроль протягом усього процесу судового засідання, що розпочалось о 17:00 і тривало до 00:30 ночі.

“Злочинці повинні бути покарані. Перед законом усі рівні, і винятків не може бути. В українських реаліях часів Януковича підкупи, впливи, домовленості були можливими, але це слід залишити в минулому. Ми вийшли на Майдан, жертвуючи найціннішим, бо хотіли змін, хотіли побудувати справжню європейську державу. Саме тому важливо довести справу до кінця: корупціонер такого “крупного калібру” як Станіслав Денисюк повинен понести відповідальність за всі свої злочини”, – зазначає Дмитро Гуменюк, Керівник Штабу “Вільних Людей”.

Активісти відзначають затягування процесу та ризик “розвалити” справу. Одним з підтверджень є те, що будівлю суду оточили “тітушки”.

Нагадаємо, 24 травня відбулась широкомасштабна спецоперація, під час якої одразу у 15-ти областях України було затримано 23 високопоставлених чиновників-“податківців” уряду Януковича.

sud-denis

Опубліковано Громадське життя.