Відбулися Річні загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету

UWUlogo

У суботу, 27 березня, відбулися Річні загальні збори членів Фундації Українського Вільного Університету (ФУВУ). Через пандемію коронавірусу цей захід вперше відбувся повністю віртуально.

Зборами провадила Президія у складі: Аскольд Лозинськийголова, Степан Слуцькийсекретар. Збори обрали Номінаційну комісію у складіБогдан Гаргай, Леонід Рудницький і Ольга Воляник. Учасники вислухали інформацію про діяльність Українського Вільного Університету (УВУ) від ректора Марії Пришляк та звіти голови фундації Аскольда Лозинського, заступників голови — Леоніда Рудницького та Івана Буртика, секретаряСтепана Слуцького, скарбникаРуслани Россі, членів управи — Юрія Стецка та Андрія Шуля. За Контрольну комісію звітував її голова Богдан Гаргай.

Загалом, протягом останнього академічного року на УВУ відбулися 61 курси для 260 студентів, які навчаються на Факультеті Державних і Економічних Наук, на Факультеті Філософії, і на Факультеті Україністики. Майже всі студенти приїжджають з Українияк зі сходу, так і заходу.Крім цього, на УВУ відбувалися різні наукові заходи, доповіді, авторські вечори, зустрічі, а також концерти і виставки. У цьому році УВУ відзначає 100 років і проводить відповідні ювілейні заходи.

Фундація УВУце в основному джерело стипендій для бідніших студентів університету та оплата професорського складу. Для студентів з України головною атракцією УВУ це професорський склад із Заходу.

Протягом минулого року фундація передала на підтримку УВУ близько 130,000 доларів.

Крім цього, ФУВУ влаштовує щорічний конкурс літературної та наукової творчости та поодинокі імпрези.

Слід зауважити, що фінансова діяльність фундації практично ніколи не є дефіцитною, а її активи, крім нерухомостей, складають приблизно два мільйони доларів. Мимо пандемії 2020 рік приніс надвишку у сумі понад 20 тисяч доларів.

Свої благодійні обовязки ФУВУ виконує завдяки жертовности української громади у США. На жаль поки що намагання включити до жертвенності Канаду були безуспішними.

На зборах обрано керівні органи фундації на наступну каденцію в такому складі: Аскольд Лозинськийголова; Іван Буртик і Марія Пришлякзаступники; Степан Слуцькийсекретар; Руслана Россіскарбник; Ольга Воляник, Ігор Николюк, Андрій Ластовецький, Марко Гаталякчлени. Леоніда Рудницького обрано почесним заступником голови.

До новообраної Контрольної комісії увійшли Богдан Гаргайголова, Петро Палюх і Лада Кийчлени. Тростистами обрано Аскольда Лозинського, Петра Матіяшека, Андрія Шуля, Ярослава Оберишина і Богдана Гаргая.

Також схвалено бюджет Фундації УВУ на 2022 рік у сумі 173,500 доларів.

Пресова референтура Фундації УВУ

Опубліковано Громадське життя.