В Абазівській школі під Полтавою святкували «Крок до зірок»

1 Юні акториЗм

Зимові звичаї приносять радість у кожну оселю, обіймають любовю всіх, а особливо тих, хто робить добрі справи. Щирість, сердечність, сміх, веселий настрій не оминули й Абазівську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів Полтавського району Полтавської області.

2 ПереможціЗм

Мистецьке дійство-вітання призерів і чемпіонів шкільних та районних предметних олімпіад, конкурсів і турнірів «Крок до зірок» створило напрочуд тріумфальну атмосферу в залі сільського Будинку культури. А перемог здобуто на районних етапах змагань минулого року, які вже нині в скарбничці 2019-го, – теж 19! Найбільше за всю історію альма-матер! Нагороди обдаровані учні отримали в номінаціях «Вогонь пізнання», «Воля до перемоги», «Спортивна гордість», «Інтелектуальна надія», «Зірки науки». На загальношкільне свято, крім батьків і мешканців Абазівки, завітало багато гостей. Це наші багаторічні віддані друзі – голова сільської ради Павло Міхно, заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук, депутати районної ради Григорій Рябокінь та сільської – Олена Васюта, Олексій Рій і Валентин Ісаєнко, директор місцевого краєзнавчого музею Олександр Лукомінський, голова батьківського комітету Надія Шкурупій. Саме вони вручали дітям та їхнім учителям Грамоти, а також подарунки – картину «Рідний краєвид» односельця художника-шістдесятника Олександра Глушаченка, футбольний м’яч, солодощі та невтомно бажали номінантам нових досягнень. Учні дякували, й зала наповнювалася бурхливими оплесками. Від адміністрації й батьків учнів школи учасників свята «Крок до зірок» тепло привітала директор Тетяна Цимбалюк та висловила вдячність депутатові обласної ради Ірині Степаненко за спонсорське забезпечення урочистостей.

3 Дитяча пісняЗм

На незвичайному казково-церемоніальному зібранні Святий Миколай, Ангели, Сніжинки – у них перевтілилися старшокласники – щедро зичили успіхів у шкільних лабораторіях і на ігрових майданчиках одноліткам та наснаги справжнім фахівцям своєї справи – талановитим наставникам, котрі підтримують жагу знань і наполегливість своїх вихованців та допомагають юним зіркам науки і спорту піднятися на вершину слави.

4 НаставникиЗм

5 НагородиЗм

6 Зал Свята Зм

Опубліковано Громадське життя.