Українці Канади забезпечили реабілітацію для Героя України Ігоря Гордійчука

36652872_1787515854635669_1267012994382954496_n

Жертводавці Friends of Ukraine Defense Forces Fund та волонтери мережі “Вільні Люди” надали допомогу Герою України, генерал-майору Ігорю Гордійчуку у розмірі 40 000 грн. для проведення реабілітації в одному з медичних центрів України.

Ігор Гордійчук – непересічна особистість. На прикладі його історії, відданості Україні, військовій справі, гідності та незламності, має виховуватись не одне покоління українців.

Ігор “Сумрак” Гордійчук – герой російсько-української війни, командир групи спеціального призначення, яка 12 діб утримувала стратегічну висоту Савур-Могила. Здійснював коригування вогню для української артилерії влітку 2014 року. Коли підрозділ опинився в оточенні російської армії, віддав наказ “іти на прорив”. Разом з іншими українськими частинами потрапив в оточення під Іловайськом. Під час чергового прориву був поранений, але продовжував до кінця виконувати свої обов’язки. Навіть після поранення осколком в потилицю, Ігор намагався керувати боєм, але від сильної втоми та великої втрати крові, втратив свідомість. Через два дні його доставили в Дніпропетровську лікарню ім. Мечникова, потім – у Київський військовий шпиталь. Полковник перебував у реанімації нейрохірургічного відділення, переніс кілька операцій. Він не міг рухатись, був частково паралізований; додалося зараження крові. Два місяці він боровся за життя і переміг.

Волонтерська мережа Вільні Люди допомогла не одній людині, не одному військовому. Для нас особлива честь допомогти Ігорю Гордійчуку – подякувати за відданість Україні.

Опубліковано Громадське життя.