Українські стрільці стали кращими в Європі

baku

У столиці Азербайджану в п’ятницю завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. За підсумками першості спортсмени збірної України очолили загальнокомандний залік, залишивши позаду російських і італійських стрільців. Про це повідомили в прес-службі Мінмолодьспорту.

Українці завоювали в Баку 22 нагороди, з них 10 – вищої проби.

“В індивідуальній першості на рахунку “синьо-жовтої” збірної 11 медалей – чотири золоті, три срібні і дві бронзові. У командних змаганнях українці завоювали чотири “золота”, п’ять срібних і дві бронзові нагороди”, – поінформували в прес-службі.

Найвагоміший внесок у скарбничку збірної зробив 20-річний Павло Коростильов. Львівський стрілець двічі піднімався на першу сходинку континентальної першості в індивідуальних змаганнях, встановивши новий рекорд Європи і світу серед юніорів у вправі МП-10 (581 очко). У складі чоловічої збірної Павло також став дворазовим чемпіоном, а також володарем срібної та бронзової нагород.

В цілому в чемпіонаті взяли близько тисячі спортсменів з 43-х країн континенту, серед них 49 стрільців представляли Україну

Джерело: uapost.us

Опубліковано Громадське життя.