Учасники АТО та внутрішньо переміщені особи побували на концерті Христини Соловій

Концерт Христини Соловій у Києві-2

Тендітна співачка із потужним вокалом Христина Соловій 27 травня в “Жовтневому палаці” в Києві дала прекрасний концерт, вкотре потішивши публіку піснями на лемківські мотиви.

Концерт Христини Соловій у Києві-3

Серед глядачів, які відвідали концерт виконавиці зі Львова, були і сім’ї учасників АТО, а також внутрішньо переміщені сім’ї, яких люб’язно через Благодійне товариство “Мій тато захищає Україну” запросив представник SUSY PRODUCTION Андрій Балан.

Концерт Христини Соловій у Києві-4

Такий подарунок для гостей концерту припав до душі. Адже побувати на заході за участю Христини Соловій означало лише одне – сповна насолодитися прекрасним співом талановитої львів’янки, яка за короткий проміжок часу змогла здобути всеукраїнське визнання та популярність!

Концерт Христини Соловій у Києві-6

Пісні у виконанні цієї співачки є насправді оригінальними. Адже виконані в давньому лемківському стилі, якому Христину ще змалечку навчала її бабуся.

Пісня за піснею і гості навіть не відчули, як минув цей прекрасний вечір, проведений у самісінькому центрі столиці – “Жовтневому палаці”. Із піднесеним настроєм, кожен глядач, якому пощастило побувати на концерті цієї талановитої людини, ще довго згадуватиме ті миті, коли разом із Христиною промовляв слова вже відомих та улюблених пісень!

Концерт Христини Соловій у Києві-1

Принагідно висловлюємо щирі слова вдячності директорові 58-го Будинку офіцерів (м. Львів) Віталію Провозіну та керівникові Благодійного фонду “Інститут благодійності” Олені Крючковій, які долучилися до спільної доброї справи та запросили сім’ї із вказаних вище соціальних категорій на цей прекрасний виступ Христини Соловій!

Опубліковано Громадське життя.