У Львові стартує громадська кампанія “Стоп наркотик”

stopnarco

6 лютого, громадські організації “Вільні Люди-Львів”, “Молодіжний націоналістичний конгрес-Львів”, спільно з Патрульною поліцією у Львівській області  розпочинають Інформаційно-профілактичну кампанію “Стоп наркотик”. Дана ініціатива спрямована на протидію наркообігу у місті Львові.

Віднедавна в місті почали з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. Отримати їх настільки  просто, що таким чином покупцями можуть стати навіть школярі.

6 лютого,  стартував публічний моніторинг міста: “Нам дуже важливо підняти тему незаконного наркообігу. Ми закликаємо  усіх звертати увагу на графіті чи написи на стінах будинків та повідомляти нас про наявність забороненої наркореклами”, — коментує Андрій Бень, координатор кампанії.

Яким чином можна долучитись?

  • знайти активістів в соцмережах Фейсбук або Телеграм (stopdruglviv)
  • зайти на карту моніторингу https://goo.gl/b6XHeC
  • відзначити на карті місце, де є напис
  • додати фотопідтвердження

Кампанія “Стоп наркотик” – це хороший приклад якісної співпраці громадських організацій, поліції та громади Львова, які спільно поборюють злочинність у Львові”, — наголошує  Назар Франчук, заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львова.

13 лютого відбудеться перша хвиля протидії забороненим написам. Моніторингові групи у складі активістів, волонтерів та поліціянтів, використовуючи дану карту, будуть замальовувати графіті.

2

Кампанія “Стоп наркотик” не має часових обмежень і працюватиме до того часу, поки не очистить стіни львівських будинків від наркореклами.

3

Детальніше: (063) 263 88 28 Андрій, (093) 66 83 252 Назар

Фейсбук https://www.facebook.com/stopdruglviv/

Телеграм https://t.me/stopdruglviv

Карта https://goo.gl/b6XHeC

Опубліковано Громадське життя.