Що таке онлайн квест

Онлайн-квест – це новий унікальний формат квестів. Завдання видаються командам, через спеціальну ігрову систему. У цій же системі команда знаходить підказки і вводить коди. Для гри потрібно будь-який пристрій для виходу в інтернет, досить буде навіть звичайного смартфона. Рейтинг квест кімнат можна знайти на спеціальному сайті.

Завдання бувають різних типів: логічні, текстові, музичні, відео – завдання. А в сценарій обмежений лише фантазією наших авторів. Повна відсутність обмежень. Для онлайн квеста не потрібно шукати приміщення, не потрібно організовувати логістику і вивозити кудись людей. Якщо у вас немає можливості зібрати людей всіх разом, але ви хочете організувати для них корпоративну гру – онлайн квести – це ідеальний вибір. Брендування – ми можемо оформити ігрову систему в стилі вашої компанії. Просто надішліть нам ваш логотип, фірмові шрифти та кольори.

Отже, онлайн квест можна характеризувати декількома пунктами.

  • Це певна кількість послідовних завдань (рівно стільки, щоб вас тримати в тонусі).

  • На кожне завдання виділяється певний час. Якщо ви його не вирішили, вам дається серія підказок через певні проміжки часу. Якщо і вони не допомогли, спрацьовує автоперехід і ви благополучно читаєте нове завдання).

  • Завдання в онлайн квесті зазвичай самі що ні на є різноманітні. Це і ребуси, і анаграми, і різного роду шифри (ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся скільки їх існує!), І абетки, і відео-загадки, музичні загадки і т.д.

  • Для виконання завдань вам знадобляться ті ж навички, що і в квест-кімнатах (не пропадати ж досвіду!). Але ще є приємний момент – ви завжди можете попросити допомогу друга, Гугла. А підказки зарозуміло проігнорувати))

  • Перемагають в онлайн квесті команди, які витратили на проходження менше часу, ніж інші. В принципі, можна не морочитися і ні з ким не змагатися, а просто насолоджуватися процесом.

Для кого буде цікавий онлайн квест?

  • Однозначно для квестерів,починаючи від новачків і закінчуючи запеклими гуру. В умовах карантину це одна з небагатьох можливість не засохнути від туги по пригодах і загадок.

  • Для всіх тих, хто ще не знайомий з квест-кімнатами,але завжди хотів спробувати зіграти. Впевнені, погравши в онлайн квест, ви станете шанувальниками цієї розваги і після карантину підете в тур по кімнатах свого міста.

  • Формат онлайну хороший тим, що в нього можуть грати як одинаки, так і команди.Підключайте до гри друзів, родичів, дітей. Гравці однієї команди навіть можуть перебувати в різних містах. Але крутіше, коли ви ділитеся на різні команди і змагаєтеся. Це взагалі супер!

 

Опубліковано Громадське життя.