Полтавські ліцеїсти й «Жіноча громада» передали дарунки захисникам на передову та принесли квіти Героям

5 Квіти пам'яті

Новоріччя єднає родини, друзів і однодумців срібними мріями й чистими сподіваннями. Щасливі події і затишок у рідних домівках, неповторні миттєвості святкового натхнення в глибокій повазі повертають усіх до подвигів мужніх коханих, батьків і братів, хто віддано захищає рідний край від російських окупантів.

1Біля Стели пам'яті

Волонтери дорослі й діти в будень і свято подумки разом із оборонцями Східних кордонів. Відколи російські агресори посягнули на Українську землю, щира підтримка наших славних захисників стала свідомим вибором учнів та їхнього наставника – учителя-методиста технологій Комунального закладу “Полтавський міський багатопрофільний ліцей імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області», спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Світлани Медведєвої, з котрими щиро співпрацює Полтавське обласне відділення Міжнародної організації «Жіноча громада».

2 Фізики

3 Митці

Старшокласники плели патріотичні композиції із стрічок, виготовляли листівки з Днем захисника України, шили синьо-жовті Прапори, писали листи своїм покровителям, дарували їм смаколики… Одяг сина пані Світлани Ігоря зігріває в окопах чийогось сина… Нині дорогих оборонців привітали юні історики й правники, фізики й математики (група ІП–ФМ–13) та митці й мовознавці (ОІФ–32). Ліцеїсти передали на передову ялинки-паруси як символ палкої єдності, безхмарного неба і мирного життя. Виготовлені дитячими руками тендітні Різдвяні деревця наповнені любов’ю до рідної землі й в унісон із серцями співвітчизників – військовополонених моряків. У ці святкові дні Новорічні сувеніри відвіз відважним захисникам наш земляк Анатолій Банний.

4 Історики

Схилити голови перед подвигом Героїв разом із одинадцятикласницею Юлією Коробко та Світланою Медведєвою ми прийшли на площу перед обласною державною адміністрацією до Стели вшанування полеглих на Сході України та Небесної Сотні, серед чиїх Вічних Постатей і випускники ліцею Святослав Горбенко та Антон Цедік, хто освятив рідну землю своєю самопожертвою у російсько-українській війні. На січневому снігу засяяли веселкові троянди… Квіти пам’яті… Квіти вдячності… А в наших душах затріпотіли вітрила світлих надій!..

Валентина Шемчук,

заслужений працівник культури України,

кавалер ордена Пресвятої Богородиці

Опубліковано Громадське життя.