#ПідтримайУляну – не допусти реваншиста Федака керувати управлінням здоров’я Харіківської ОДА

vilni

“Вільні Люди” звертаються до громадськості, представників ЗМІ та суддів з проханням не допустити призначення одіозного Богдана Федака на посаду начальника Харківського обласного Управління охорони здоров’я.


 fedak

Закликаємо громадськість і журналістів прийти
цієї п’ятниці, 6 квітня,
о 9:30
під будівлю Харківського окружного адміністративного суду
(Харків, вул. Мар’їнська, 18)

і не дати суддям прийняти рішення на користь злочинця – типового криміналізованого представника “ліхіх дев’яностих”.


Богдан Федак – це сумновідомий лікар зі Львова, засуджений в рамках так званої “справи дітей” (у 90-х так звана “справа дітей” набула суспільного розголосу, адже йшлось про маніпуляції з документами та незаконне вивезення новонароджених за кордон). Але навіть з таким минулим, йому вдалось повернутись в медицину. Допомогли йому друзі Ігор Шурма (соратник Медведчука, депутат ВР від Опозиційного блоку, ініціатор відставки Уляни Супрун) та команда Добкіна-Кернеса – цього горе-лікаря в Харкові вони призначили головним лікарем обласної клінічної лікарні. Уже після зміни влади він не лише втримався на посаді (привіт Харківській ОДА), а й вирішив, що для нього цього замало. Сьогодні його від омріяної посади відділяє лише позиція Уляни Супрун, яка категорично проти призначення кримінального злочинця та суд, який може зобов’язати МОЗ таки призначити Федака.
Федаку не місце в жодній з державних структур постреволюційної України. Тієї України, що реформується і нарешті має шанс на оновлення та майбутнє. Ми не довіряємо людині, що на посаді головного лікаря чинила умисний злочин проти своїх пацієнтів.
Ми підтримуємо рішення МОЗ не погоджувати Богдана Федака на посаду начальника обласного Управління охорони здоров’я, адже побудувати медичну систему без хабарів, корупції й беззаконня можна лише очистивши від реваншистів та злочинців.
#SupportSuprun #медреформібути

Опубліковано Громадське життя.