Організація Оборони Чотирьох Свобід України висловилась за Порошенка

oo4su

Нью Йорк, 10-го Квітня, 2019-го року

Шановні громадяни України,

Перед нами знову постав вибір між сходом і заходом, між волею і неволею, між страхом і свободою духа. Цей вибір буде зроблений всіма нами на наступних президентських виборах. Організація Чотирьох Свобід України закликає вас не опускати руки а виступити спільно і перемогти. Всі великі діла складаються з великої кількості малих але надважливих правильних рішень які є підкріплені активними діями. Перед нами постав вибір. Ми можемо знову повернутись в часи Януковича або і чогось гіршого. Це наш перший вибір. Ми можемо продовжити наш теперішній курс і вступити в Європу та НАТО як вільні і незалежні люди. Це наш другий вибір.
Перший вибір, за який проголосувало 30% наших співгромадян веде назад в “Совок”. З екранів телевізора та інтернету ведеться пропаганда про нових людей, про нову владу, про новий напрямок. Не вірте цьому. Цей новий напрямок нічим не відрізняється від старого, випробуваного про-Російського напрямку. Це ті самі тези які ми чули від Януковича і його попередників. Це тези де мова, культура, самосвідомість, воля, та незалежність просто не існують. Їх просто нема. Це дорога де наш наступний президент потенційно відмовиться від Криму, і таким чином прирече Кримських татар на нову депортацію з їхніх земель, прирече наших громадян на тюрми і тортури. Не голосуйте за цей вибір, голосуйте за одну єдину Україну та цілу територіальну цілісність.
Другий вибір, це теперішній курс нашої держави України. Так, він не простий. Так, в нас багато проблем. Так, в нас довга дорога до правди. Але вона є. В нас є шанс який дається раз на декілька століть. В нас є шанс вистояти в протистоянні з Російським агресором. В нас є шанс доказати що жертви Майдану Гідності, кров пролита на сході України, наші позитивні зрушення в політичному житті, та свобода слова яка тільки зароджується не пропаде безслідно. Так, ми всі знаємо що шлях до перемоги ще не пройдений. Так, нам потрібно буде багато боротись щоб відстояти наше право вільного вибору.
Організація Чотирьох Свобід України закликає вас відкласти дрібні суперечки і чвари до кращих часів. Станьте спільно як ми всі стояли на Майдані. Подивіться стратегічно на долю нашої держави. Загляньте в майбутнє. В нас є багато позитивних досягнень: сильна армія, незалежна церква (Томос), та безвізовий в’їзд в багато вільних, демократичних та незалежних країн світу. Не голосуйте за проросійського кандидата бо загубите незалежність. Українці, ви волелюбний народ.
Проявіть свою волю. Докажіть решті світу а спеціально собі самим що ви готові брати на себе відповідальність за долю України. Українці вже раз експериментували і вибрали Януковича до влади. Не допустіть такої самої помилки на цих виборах.
Організація Чотирьох Свобід України закликає вас проголосувати за діючого президента Петра Порошенка.

Україна Понад Усе !!!

Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України

Опубліковано Громадське життя.