Літня школа програмування «Code Summer: first step in IT»

IMG_9567-min11

Асоціація «ІТ України» відкриває попередню реєстрацію на участь у Літній школі програмування для дітей віком від 12 до 17 років «Code Summer: first step in IT», що проходить в рамках профорієнтаційного проекту Join_IT.

В наш час неможливо уявити собі повноцінне життя без цифрових технологій. Щоб наступне покоління українців не сприймало ІТ-індустрію, як щось складне і незрозуміле, ми вже вп’яте створюємо майданчик на якому протягом двох місяців учні старших класів намагаються освоїти базові навички програмування не лише відвідуючи лекції, а й створюючи власний проект (програму, гру, web-додаток чи сайт) – таким чином розвиваючи свої комунікаційні, презентаційні та лідерські навички.

Чому це цікаво

  • Учасники зможуть відчути себе в ролі справжніх програмістів, попрацювати в команді, створити власний ІТ-проект, презентувати його перед експертним журі та поборотись за першість.
  • Наставниками команд-учасників будуть досвідчені спеціалісти провідних ІТ-компаній України, спілкування з якими допоможе дітям усвідомити який шлях чекає на них від навчання до роботи в індустрії, а також студенти, що поділяться досвідом навчання на ІТ-спеціальностях.
  • Кожен учень зможе поринути в щоденний ритм українського айтішника – відвідати профільні тренінги, побувати в офісах відомих ІТ-компаній та дізнатись більше про доросле життя.
  • Це шанс з користю провести літні канікули, знайти нових друзів та весело провести час.

Етапи проекту

Вступне тестування (4 — 8 червня)

Навчання в групах (18 червня — 27 липня)

Підготовка проектів до захисту (30 липня — 10 серпня)

Конференція з нагоди закриття проекту (13-17 серпня)

Звертаємо вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, а кількість місць – обмежена.

Участь у проекті безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iDteVZgJOB9eSRsMI4H2ioD4T5_YiWjYb0dtWEQbKUA/edit

Опубліковано Громадське життя.