Літні табори на Бережанщині

36663830_2157120974317584_701282062522384384_n

Українська Інформаційна Служба звернулася до інструктора таборів Тернопільського ПЛАСТу Миколи Бігуса щодо молодіжних таборів, які зараз відбуваються.

В околицях села Базниківка Бережанського району у Таборовій оселі «Соколиця» зараз перебувають 77 курінь УПЮ ім. Івана Гавдиди та Молодіжний Націоналістичний Конгрес – Тернопіль. У таборуванні молодь прагне, насамперед, знайти пригоди, друзів, спілкування з ними, радість від занять, ігор та перемог. Тут гартуються воля, характер, ціннісні орієнтири (Бог, Україна, волонтерство (служіння іншим), самовиховання та саморозвиток, побратимство, екологічна культура). Важливим також є досвід провідництва та вміння діяти у команді.

Відвідав як інструктор табори Тернопільського Пласту, зокрема 77 курінь УПЮ ім. Івана Гавдиди, та обласний табір Лисоня Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) – Тернопіль, які проводяться в околицях с. Базниківка Бережанського району на Таборовій оселі “Соколиця”.

Пригоди, спілкування з друзями, радість від занять, ігор та перемог – саме це в першу чергу прагнуть молоді люди, їдучи в літні табори.
А за підсумком ще й отримують гартування волі та характеру, формування цінніс
них орієнтирів (Бог, Україна, волонтерство (служіння іншим), важливість самовиховання та саморозвитку, побратимство, екологічна культура) та суттєвий досвід провідництва та вміння командної взаємодії.

Приємно було бачити, що теперішнє покоління куреня Гавдиди, продовжує славні традиції та створює щось нове в своїй історії. Варто зазначити, що табір застосовує гурткову методику, де старші юнаки як таборова булава провадять молодшими юнаками під опікунством вмілого зв’язкового, даючи їм добрий вишкіл та в цьому плекаючи своє провідництво.

Опубліковано Громадське життя.