Ланет VS NewsOne. Як закрити рупор Медведчука?

Untitled-2

Не так давно мережа «Ланет» припинила трансляцію NewsOne для своїх абонентів. Така ситуація не влаштовує контрольований Медведчуком телеканал. NewsOne протистоїть «Ланету» у кращих традиціях РФ: використовує брехню, маніпуляції, тиск. Та це й не дивує: якщо правда – не на твоєму боці, залишається лише вдаватись до брудних методів. Зрештою, NewsOne обслуговує інтереси РФ в Україні.

Днями до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшло звернення від нібито «абонента» «Ланет», який скаржиться на порушення своїх прав у зв’язку із припиненням трансляції телеканалу «NewsOne». От тільки абонент виявився несправжнім. Детальніше: https://bit.ly/2ShRgZj

У цьому протистоянні ми підтримуємо «Ланет» і нагадуємо: NewsOne працює в інтересах Віктора Медведчука. Саме в ефірі NewsOne Медведчук заявив, що словосполучення «російська агресія» для нього є неприйнятним штампом. У той же час, інша сторона конфлікту – «Ланет» – приклад відповідального надавача послуг, що діє в інтересах України. Перш за все дбаючи про інформаційну безпеку, а потім – про бізнес-інтереси, мережа заслуговує на широку підтримку громадськості. Як підтримати «Ланет»?

Найпростіше – зробити допис на власних акаунтах в соціальних мережах з хештегом #ланетпротибрехні #підтримуюланет, а також слідкувати за ситуацією. Так, 7 лютого відбудеться засідання Нацради для розгляду результатів позапланової виїзної перевірки NewsOne. А вже 11 лютого – судове засідання за позовом NewsOne до «Ланет».

Нагадаємо, що «Вільні люди» неодноразово закликали до закриття каналів «112 Україна» і «NewsOne». 29 жовтня Керівник Проводу «Вільних Людей», народний депутат Андрій Левус, член проводу ВЛ, нардеп Сергій Висоцький та народний депутат Ганна Гопко підписали звернення до Президента України з закликом вжити найшвидших заходів щодо розгляду питання про позбавлення ліцензій каналів на РНБО, а також нагадали про важливість розслідування антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука та запровадження санкцій проти ще одного рупора кремля – телеканалу «Інтер».

4 жовтня Верховна Рада проголосувала за постанову про запровадження санкцій проти компаній, які є власниками телеканалів «112 Україна» і «NewsOne». Відповідна пропозиція має бути розглянута Радою національної безпеки і оборони.

#стопреванш #stoprevanche

Опубліковано Громадське життя.