Громадянська ініціатива «Кримська солідарність» оголосила збір коштів для підтримки сімей політв’язнів і громадських активістів на півострові

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

Депутат зазначив, що у відповідь на останні грошові штрафи (деякі з них в розмірі до 150 000 рублів, що становить близько 65 000 гривен), до яких засуджені кримськотатарські активісти у тимчасово окупованому Росією Криму, громадянська ініціатива «Кримська солідарність» оголосила збір коштів під назвою «Кримський марафон ».

«Метою оголошеного збору грошей під назвою «Кримський марафон» є підтримка сімей політв’язнів і громадських активістів на півострові. При цьому особливістю «Кримського марафону» є те, що його ініціатори закликали збирати по 10 російських рублів, виготовлених в металі (монетами) і не міняти їх на паперові купюри, щоб показати «єдність небайдужих», – відзначив Чубаров.

Голова Меджлісу також зауважив, що десятки кілограмів металу складаються з десятків тисяч російських монет номіналом в 10 рублів, мають бути презирливо кинуті в фізіономію російським окупантам.

«При цьому, нам буквально довелося змусити себе взяти в руки спеціально знайдені для такого випадку російські монети, країни, яка вторглася в Україну і тимчасово окупувала Крим. Однак, бажання підтримати акцію, проведену в Криму, виявилося сильнішим за почуття огиди від торкання до монет з російськими символами», – відзначає Чубаров.

Received: from webmail.uh.ua [93.190.43.23]; Fri, 4 Aug 2017 11:52:13 +0300

Опубліковано Громадське життя.