Громадську раду Міністерства молоді та спорту хочуть захопити люди Медведчука

Навколо формування Громадської ради Міністерства молоді та спорту розгорівся скандал. Ініціативна група відмовила в участі в Установчих зборах ряду патріотичних організацій з вигаданих причин, в той самий час закриваючи очі на реальні порушення з боку проросійських організацій. Епопея з формуванням нового складу Громради триває з початку квітня – вже кілька разів змінювались вимоги до документів та процедура голосування. Дійшло до того, що окремих членів громадських організації  телефонували та просили зняти свої кандидатури, а коли ті відмовились сфальсифікували дані.

Такі дії можуть здаватись дивними, але все стає на свої місця, якщо взяти до уваги те, що Ініціативну групу очолює людина Медведчука – керівник обласної організації партії «Опозиційна платформа – За Життя».

Кишеньковий склад Громадської ради зі «своїх людей» вигідний для проросійських сил, оскільки, за потреби, прикриватиме корупційні схеми та сприятиме фінансуванню ватних заходів для молоді.

Хто ж претендує представляти інтереси молоді та спорту в новій Громадській раді?

shcherba

Щерба Олександр Степанович – голова Чернігівської “Студреспубліки” та їх кишенькової ГО “Народно-демократична ліга молоді” (НДЛМ), заступник голови громради ММСУ попереднього скликання. Напевно, це і є причиною того, що розкрадання державних коштів їх організацією, яке було викрите наприкінці минулого року (http://bit.ly/2KaJXfN), Міністерство відверто проігнорувало і знову надало фінансування цим ГО . Студреспубліка, як відомо, має тісні партнерські відносини з Медведчуком, в тому числі через пропагандиста NewsOne Руслана Коцабу, звинуваченого в державній зраді.

serbulovСербулов Віктор Андрійович – представник ВСМО “Християнська асоціація молодих людей України”. А ще – засновник Печерської районної організації “Партії регіонів” у м. Києві (http://bit.ly/2SQxXnz).

Шевчук Наталія Михайлівна представляє НМРУ, яке працює у зв’язці з вище згаданими “Студреспублікою” на “НДЛМ” (http://bit.ly/32VXK2s). Але важливіше інше – керівник НМРУ Колобов Андрій давно підозрювався в зв’язках з РФ, що, в тому числі, стало непублічною причиною виходу з ради кількох організацій.

dubrovin

Дубровін Кирило Володимирович – голова громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада” і співзасновник Сєвєродонецької організації “Молоді регіони”, був помічником депутата від Партії регіонів 7 скликання Кунченка Олексія (який голосував за закони 16 січня).

brunko

Брунько Наталія Володимирівна представляє Громадський рух “За майбутнє”. Із сайту організації видно, що одним із ключових векторів діяльності організації є вшанування “героїв Великої Вітчизняної Війни” та радянських партизанів. Але найцікавіше – активна підтримка Януковича і навіть спільні меморандуми про співпрацю (http://bit.ly/30YIcsW). Навіть на передачу Кісєльова потрапили: http://bit.ly/2LQU112.

januk

kisel

molodPR

colorad

ivashch

Іващенко Інна Валентинівна представляє Всеукраїнський громадський благодійний фонд “Батьківська турбота”. Ідейний бекграунд легко оцінити: була помічницею зараз мало відомого депутата Сушкевича Валерія Михайловича від маловідомої партії “За Єдину Україну” з дуже відомими лідерами Бойком і Табачником. Як гадаєте, чи випадково вона опинилася в ініціативній групі по створенню громради?

kovalski

Ковальський Євген Миколайович подався як керівник ВМГО “Соціальний вектор”, але також легко знайти те, що він – підписант ВМГО “Асоціація інтернів Верховної Ради України”, що є порушенням, адже ця ГО подає іншого представника в громраду. Також пан Ковальський – підписант ГО “Українська соціал-демократична молодь”, яка, в свою чергу є молодіжкою Медведчуківської СДПУ(о) (http://bit.ly/2ynaXU8). Член ініціативної групи по створенню громради.

kovalski2

Навколо формування Громадської ради Міністерства молоді та спорту розгорівся скандал. Ініціативна група відмовила в участі в Установчих зборах ряду патріотичних організацій з притягнутих за вуха причин, в той самий час закриваючи очі на реальні порушення з боку проросійських організацій.

Причину шукати довго не довелося – ініціативну групу очолює людина Медведчука – керівник обласної організації партії «Опозиційна платформа – За Життя».

Кишеньковий склад Громадської ради зі «своїх людей» вигідний для проросійських сил щоб прикривати корупційні схеми та сприяти фінансуванню “ватних” заходів для молоді.

Хто ж претендує представляти інтереси молоді та спорту в новій Громадській раді?

Щерба Олександр – голова Чернігівської “Студреспубліки”, яка, як відомо, має тісні відносини з Медведчуком;

Сербулов Віктор – засновник Печерської районної організації “Партії регіонів”;

Дубровін Кирило Володимирович – співзасновник Сєвєродонецької організації “Молоді регіони”. Був помічником депутата від Партії регіонів 7 скликання Кунченка Олексія, який голосував за закони 16 січня.

Ковальський Євген Миколайович – підписант в ГО “Українська соціал-демократична молодь”, яка є молодіжкою Медведчуківської СДПУ(о);

Потьомкін Олександр Володимирович – керівник ГО “Соціалістичний Конгрес Молоді”. Відомий антимайданівець, учасник мітингу за створення Київської Народної Республіки;

Піскун Донатас Натанович – керівник вінницької обласної організації “Опозиційна платформа – За життя”;

Назаров Ігор Олександрович – колишній помічник депутата від Партії Регіонів – Богословської Інни (під час 6-го скликання ВР);

Малець Арсен Вячеславович – колишній помічник депутата від Партії Регіонів – Мірошниченка Юрія (під час 7-го скликання ВР);

Мажуго Олег Васильович – член ради Луганської регіональної організації партії “Опозиційна платформа – За життя”;

Горбаневич Віталій Леонідович – голова вінницької молодіжної організації партії “Опозиційна платформа – За Життя”;

Васильчук Євген Олегович – “дослідник українського радикального руху”, що в розпал Революції Гідності, отримав грант Януковича на дослідження про “Молодіжний політичний радикалізм та екстремізм у сучасній Україні”.

До складу громради кандидує мінімум 20 подібних “персонажів”. Детальну інформація про кожного з них (і не тільки про вищезазначених) читайте на сайті: http://bit.ly/minmolod_and_medvdechuk

Потенційний склад Громадської ради ММСУ може стати плацдармом для російського реваншу в сфері молоді та спорту.

Закликаємо Міністерство молоді та спорту України не допустити захоплення Громадської ради проросійськими організаціями та провести формування Громадської ради без порушень законодавства.

Опубліковано Громадське життя.