Громадська кампанія: передплати “Шлях Перемоги” для ветерана УПА!

Screenshot at 2017-04-08 21-10-02

ХХІ століття наскрізь просочене інформаційною павутиною – «інтернет». Ми – те «нове покоління», що не уявляє себе без сповіщень у facebook чи лайків та хештегів у соціальних мережах. Завдяки безмежному потоку інформації та новин, ми почуваємо себе впевнено: нам здається, що світ обертається навколо нас.

Сучасні інтернет технології охопили весь світ, та для людей старшого віку смартфони та соціальні мережі – незвичні та абсолютно чужі засоби комунікації. Для них джерелом інформації та зв’язку лишаються поштові листи і друковані газети.

Такими є й ветерани національно-визвольної боротьби. Люди, які будували в своїх криївках повноцінні друкарні, аби їх побратими читали друковані вісники та були проінформовані про події у всіх куточках України.

Одним із таких видань є «Шлях перемоги», який з 1945 року друкувався в підпіллі, у різних тогочасних окупованих Росією українських містах. Тижневик був чи не основним виданням, яке ідейно підтримувало українців в часи боротьби за незалежність України.

Всеукраїнську тижнева газета друкується і у ХХІ столітті, у наш час,даючи змогу ветеранам боротьби ОУН і УПА бути в курсі української та світової політики; оприлюднює невідомі сторінки національно-визвольних змагань; публікує аналітичні матеріал; друкує спогади учасників боротьби.

На жаль, не всі ветерани в змозі передплатити собі друковане видання. Для когось «Шлях перемоги» може стати тією інформаційною вісточкою, яка дозволить почувати себе впевнено серед нескінченого потоку світової інформації.

Як передплатити газету
У зв’язку з тим, що дані про місце проживання ветеранів ОУН-УПА – конфіденційна інформація, ми, на жаль, не можемо надати вам змогу передплатити газету “Шлях Перемоги” самостійно. Ми беремо на себе відповідальність за оплату та переказ коштів. Аби вас запевнити, що ваші кошти не використовують для інших потреб, ми будемо розміщувати звіти про оплату на цій сторінці. Якщо ви не маєте змоги передплатити через інтернет банкінг, зателефонуйте за номером 0934872113
1
Оберіть ветерана
У цьому списку зазначено, які ветерани потребують передплати газети. Ми постійно оновлюємо список, щоб уникнути ситуації, коли одній людині газету передплатило б кілька добродіїв.
 2
Перекажіть кошти
Надішліть потрібну суму (передплата на один місяць – 20,31 грн., до кінця року – 158,75 грн.) на картку ПриватБанк 5168 7555 0907 2654, Машевська Анастасія.
 3
Повідомте про надсилання коштів
Напишіть текстове повідомлення на номер: 0934872113 про те, яку суму і для якого ветерана ви переказали.
 4
Чекайте на звіт!
Ми оперативно розмістимо звіт про оплату – скріншоти проведення передплатної операції.

 

Опубліковано Головне, Громадське життя.