Диво-бібліотека на Львівщині

IMG_3427

Понад 20 тисяч книжок, газет, журналів. Різноманітні напрямки – історія України та краєзнавство, мистецтвознавство, фольклор та етнографія, політологія, природничі науки, релігія, музика та багато інших.

Все це у Краєзнавчій бібліотеці Анатолія Недільського. Непересічна особистість, купу літ закоханий у книжку, він створив, разом із рідними, цей культурний храм для людей. Конференц-зали, читальні, зали для презентацій та дискусій, виставкові зали, музеї, кімнати готельного типу. Особлива увага дітям – басейн із підігрівом води та майданчик. І, звісно, кімната для кави. Львівщина ж! Усе вишукано і зі смаком. Щиро. Дивна аура. Стародруки та давні видання додають особливого шарму, якоїсь незвіданої таємничості. Довкола мальовнича природа. Варто приїхати і побачити. Відчути. Насолодитися.

Не один рік знаю Анатолія Недільського. Інтелігент. Високої культури та вихованості. Гостинний. Щойно зайдеш у його «Рідкісну книгу» – відразу кава, добре слово. За ним чимало корисних справ: політика, журналістика, суспільне життя. На таких нині стоїть-тримається Україна! Дай, Боже!

Григорій Жибак, УІС із Скнилова, Золочівський район, Львівщина

Опубліковано Громадське життя.