Заява про погрози Портнова на адресу журналістів

rok4

Рух Опору Капітуляції висловлює підтримку журналістам, на адресу яких лунають погрози з боку функціонера адміністрації Януковича Портнова. Ці та інші дії Портнова повинні нарешті отримати належну реакцію слідчих і правоохоронних органів.

Так само громадянське суспільство хотіло б почути з цього приводу реакцію Президента Зеленського або його Офісу, оскільки Андрій Богдан публічно заявляв, що Портнов є його другом. Вважаємо, що такі заяви керівника Офісу Президента Богдана ще більше заохотили Портнова до зухвалої і протиправної поведінки.

Повернувшись недавно до України, Портнов неодноразово публічно погрожував та закликав до політичних переслідувань і насильства щодо активістів та опозиційних політиків. Портнов безпосередньо причетний до встановлення авторитарного режиму Януковича та злочинів цього режиму проти власного народу і держави. Дії режиму Януковича, одним з провідних представників якого був Портнов, призвели до злочинів проти людяності на Майдані і початку збройної агресії Росії проти України.

Дуже дивно, що людина з таким політичним і кримінальним багажем не лише безперешкодно повернулася до України та досі перебуває на свободі, але й розгорнула тут активну деструктивну діяльність. Більше того, зараз Портнов вже перейшов до погроз окремим високопосадовцям. Ведучи полеміку з опонентами, Портнов фактично давав публічні вказівки новообраному Президенту та його Офісу.

Дії Портнова заслуговують не лише на належну оцінку слідчих органів та правоохоронців, а й на реакцію вищих посадових осіб. Якщо ж влада жодним чином не реагуватиме на дії Портнова, то це матиме для неї фатальні наслідки. Портнов є одним із яскравих символів прокремлівського реваншу в Україні та капітуляції перед російським агресором. Громадянське суспільство, всі українські патріоти уважно слідкують за потуранням нової влади прокремлівськими реваншистам.

Принагідно Рух Опору Капітуляції нагадує Володимиру Зеленському, що починаючи з 6 жовтня, ми вимагаємо відставки з посади керівника Офісу Президента і “друга Портнова” Андрія Богдана. Наша вимога базувалася зокрема й на тому, що Богдан своїми діями і заявами також послідовно демонструє неповагу до журналістів.

#РОК #Рух_опору_капітуляції #Ні_капітуляції

Опубліковано Пряма мова.