Вимагаємо справедливого рішення щодо Медведька і Поліщука

vilni

Один за всіх – і всі за одного:
не дозволимо засудити українських патріотів
9 лютого об 11:00 у Шевченківському суді міста Києва розпочнеться розгляд справи щодо вбивства Олеся Бузини. На лаві підсудних – хлопці-патріоти Andrii Medved’ko та Денис Поліщук, на яких прокуратура вже третій рік намагається повісити вбивство, до якого вони не причетні.
У чому суть?
16 квітня 2015 року у Києві застрелено Олеся Бузину – письменника, відомого українофоба, прихильника “русского міра”. Є підстави вважати, що вбивство скоєне працівниками російських спецслужб з метою дестабілізації ситуації перед 9 травня і є частиною гібридної війни. Путін зреагував на вбивство, назвавши його “політичним”, а проросійська пропаганда підхопила тезу і активно позиціонує Бузину як “символ свободи слова”, “жертву українських патріотів”, “героя”.
Тим часом, українська судова система вкотре доводить, що потребує негайного реформування і люстрації суддів: вбивство намагаються “повісити” на Андрія Медведька (боєць батальйонів МВС “Гарпун” і “Київ-2”) і Дениса Поліщука (лейтенант Збройних сил України, був командиром 54-го окремого розвідувального взводу). Крім участі у російсько-українській війні, хлопці – активні громадські діячі. Саме на таку діяльність система реагує липовими обвинуваченнями. Попри алібі, відсутність доказів, низку процесуальних порушень, хлопцям досі загрожує покарання за невчинений злочин.
Зазначимо, що одна з колегії суддів, що розглядатиме справу 9 лютого, Тетяна Левицька, відома своїм абсурдним рішенням з обрання запобіжного заходу (утримання під вартою) для “архітекторів” Олексія Шемотюка та Олександра Горбаня, звинувачених у спробі підпалі незаконно зведеної будівлі УПЦ МП. 5 лютого Апеляційний суд міста Києва скасував її рішення, а “Вільні люди” вимагають розглянути діяльність Левицької у Вищій раді правосуддя.
Що ми можемо зробити?
Тільки завдяки підтримці громадськості та суспільному розголосу справи, є шанс довести непричетність Андрія і Дениса. Вони не побоялись системи, а боролись за ідеали Революції Гідності, усвідомлюючи наслідки. Вони – приклад для кожного з нас. І наш обов’язок – відстояти їхню свободу.
Screenshot - 02072018 - 05:54:45 PM

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа