Українці Австралії дали настанову міністру закордонних справ перед зустріччю з Держсекретарем США

SUOA

Шановній Джулії Бішоп

Міністру закордонних справ

Будинок парламенту

Канберра 2600

Пані Міністр,

Пишу Вам напередодні вашої зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео.

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) повністю підтримує вашу сильну та безкомпромісну позицію щодо оскарження та засудження президента Путіна та Російської Федерації з приводу знищення МН 17.

Ми також підтримуємо сильну позицію уряду Австралії щодо збереження довгострокових санкцій проти Росії через анексію Криму та вторгнення в Східну Україну російських військових.

Під час попередньої нагоди ми вітали Вас і ваше становище щодо Росії з цих питань і підкреслили, що Австралія є лідером у нагадуванні президенту Путіну, що його нехтування міжнародними конвенціями не буде толероване – принаймні, Австралією.

За чотири роки, Ви не змінили позицій і проявили стійкість.

Ми закликаємо Вас на зустрічі з держсекретарем США продовжити підсилювати ці послання, що президент Путін за жодних обставин не може отримати жодних поступок, доки він не дотримапється всіх міжнародних вимог.

Ми вважаємо, що прес-конференція президента Трампа з президентом Путіним була втраченою нагодою натиснути на Росію щодо виконання міжнародних угод та нагадати Путіну, що міжнародне співтовариство не буде підтримувати його агресію.

США надали сильну підтримку Україні, надаючи військову, економічну та гуманітарну допомогу.

Ми закликаємо вас заохотити США продовжувати цю підтримку та посилити безкомпромісну позицію австралійського уряду щодо агресії президента Путіна та Російської Федерації.

Найкращі побажання Вам у переговорах,

Стефан Романів, кавалер Ордену Австралії,

Голова СУОА,

Генеральний Секретар Світового Конґресу Українців

Опубліковано Пряма мова.