У Верховній Раді запротестували проти підпалу Інституту Нацпам’яті

Screenshot - 03012017 - 05:19:08 PM

Редакція Українського погляду нагадує, що маючи в своїх рядах міністра внутрішніх справ, Політична партія «Народний фронт» має обов’язок першою доповісти громадськості про встановлення осіб політичних провокаторів та про притягнення їх до відповідальності

Заява Політичної партії «Народний фронт»

«Народний фронт» обурений провокаціями проти Українського Інституту національної пам’яті.

Вимагаємо від Служби Безпеки України негайного та ефективного розслідування серії таких інцидентів.

У ніч на 1 березня невідомі підпалили двері до приміщення Українського Інституту національної пам’яті в Києві. На щастя, обійшлося без постраждалих. Це не перший випадок провокацій проти Інституту та його керівника – відомого історика й громадського діяча Володимира В’ятровича.

Ці дії є також частиною ширшого плану збурення ситуації в нашій державі і зухвалих дій проти українських національних святинь, а також символів національних громад в нашій державі.

Паралельно, триває кампанія провокацій і саботажу проти державної програми демосковизації та декомунізації, в якій бере участь Інститут.

Народний фронт” вважає всі ці підривні акції елементом гібридної агресії Російської Федерації проти України. Радянсько-комуністична ідеологія та символіка є політичною основою путінського режиму. Саме ці ідеологія і символіка були конструюванням фейкового «сепаратизму південно-східних регіонів України» в 2013-2014 роках.

Український Інститут національної пам’яті як деконструктор і викривач ворожої пропаганди є однією з головних мішеней московського державного тероризму.

Вимагаємо від СБУ і ГПУ забезпечити належну реакцію на таку загрозу і забезпечити захист для діяльності Українського Інституту національної пам’яті.

Received: from mail.nfront.com.ua [95.67.123.236]; Wed, 1 Mar 2017 14:17:50 +0200

Опубліковано Пряма мова.