Сергій Висоцький: “Необхідна консолідація українського політикуму навколо ідеї: все, що російське і пов’язане з Росією, має бути “випалити розпеченим залізом”

Про те, чим небезпечний для держави Сергій Льовочкін, за що має відповісти та як притягнути його до кримінальної відповідальності – про це в інтерв’ю Censor.net розповів Сергій Висоцький, заступник Керівника Проводу “Вільних Людей”.

На його думку, нинішній сезон дестабілізації багато в чому спроектований саме Льовочкіним, адже його інтереси збігаються з інтересами Москви. “Ми прекрасно усвідомлюємо, що у нього є союзники і на Банковій, і в багатьох органах державної влади. До нього близькі народні депутати не тільки з Опозиційного блоку, але також з провладної коаліції. Я розумію, що зараз Порошенко втягується в якусь нову гру. Не впевнений, що вони контактують безпосередньо. Але Льовочкін вміє організувати правильну апаратно-адміністративну середу для того, щоб приймалися потрібні йому рішення шляхом підкладання потрібних документів або маніпулюванням інформаційним простором”, – зазначив Сергій Висоцький.

Москва використовує “своїх людей” в парламенті, провокуючи конфлікт, щоб розхитати ситуацію і дестабілізувати державу. “Тому що прохід у Раду більшого відсотка Опозиційного блоку, “Нашого краю”, “газовиків” і їх союзників на Банковій, які не будуть нікому заважати і серед яких є люди, яких пов’язують з Льовочкіним, Григоришиним, дозволить групі “газовиків” захопити ширший політичний простір. Тоді можна пов’язати Президента якимись формальними зобов’язаннями. А зайшовши в парламент і отримавши контроль над значною частиною Ради, якого у них зараз немає, зможуть маніпулювати і знову продавати Україну Росії. Тобто, почнуться якісь історії про прямі поставки російського газу і так далі. Російський газ – основний ресурс, на якому вишикувалося вплив групи “РосУкрЕнерго”. І для того, щоб відновити постачання російського газу, вони готові пожертвувати будь-якими інтересами України”, – переконаний нардеп.

Аби уникнути цієї ситуації, за словами Сергія Висоцького, необхідне консолідоване рішення вищого керівництва країни. “Усе, що російське і пов’язане з Росією, має бути “випалити розпеченим залізом”. Особисті відносини і симпатії – пора викреслювати це з нашої політичної системи цінностей. Йдеться про збереження держави. На жаль, у багатьох політичних лідерів немає розуміння, що не можна політичну конкуренцію здійснювати шляхом підриву державності. А співпраця з подібними групами якраз цим і є”, – наголосив він.

Нагадаємо, керівники “Вільних Людей”, народні депутати Андрій Левус та Сергій Висоцький, ініціювали звернення до Генеральної прокуратури України з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності Сергія Льовочкіна, екс-голови Адміністрації президента часів Януковича. Звернення підтримали 20 нардепів.

Опубліковано Головне, Пряма мова.