Привітання для “Шляху Перемоги” ніяк не закінчаться!

sp

Вітаю редакцію газети «Шлях Перемоги» з 65-річним ювілеєм.

kvit-25-09-2015.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a3525Мені це особливо приємно зробити, оскільки у 1990-х роках я був одним з ваших співробітників. Ваша історія – це також історія боротьби українців за свою державну незалежність. Ваш внесок є надзвичайно великим. Гасло «Київ проти Москви!», що колись вміщувалося у «Шляху Перемоги», сьогодні набуло нового змісту. Тепер воно символізує не лише боротьбу поневоленої нації проти окупантів, але також окреслює цивілізаційне протистояння України, як частини Західного світу, та Росії – імперії зла, заздрощів і ненависті.

При нагоді хочу згадати добрим словом усіх організаторів, жертводавців, головних редакторів, співробітників, дописувачів і читачів «Шляху Перемоги». Багато пройдено цим шляхом – і багато ще попереду.

З щирою повагою Сергій Квіт,

Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Довгих літ творчої праці!

rkowalПам’ять про Визвольні змагання зберігають не так багато газет в Україні. А впродовж 65 років, то, очевидно, жодна, – окрім «Шляху Перемоги».

Бажаю ще багато-багато літ плекати пам’ять про шляхетних лицарів наших та їхні діяння. І в добу ОУН-УПА, і в добу УНР, і в інші епохи, коли наші хоробрі прадіди підняли зброю на ворога-окупанта і з любов’ю до України нищили їх.

Бажаю працівникам редакції «Шляху Перемоги» дбайливо ставитися до архіву видання, адже нариси про Визвольну війну, біографії козаків-націоналістів, їхні світлі лики – це найцінніше надбання нашого народу, його слава і честь!

З побажанням довгих літ творчої праці.

Роман КОВАЛЬ, редактор газети «Незборима нація»

sadokhaЦіле покоління – 65 років, часопис «Шлях Перемоги» завжди поруч з тими, хто обирає нелегкий шлях бути вільною людиною. Продовжувати шлях борців за ідею права нації керувати своєю історією.

Бути поруч через слово і справу з тими, хто творив і творить «Шлях Перемоги» велика честь і велика відповідальність!

Слава Україні!

Павло Садоха, Спілка українців у Португалії

Щиро вітаємо бандерівський «Шлях Перемоги» з його першим 65-літтям!

hrebeniak«Шлях Перемоги» транслює пам’ять про шляхетних лицарів наших та їхні діяння.

«Шлях Перемоги» далі розширює горизонти своєї діяльності, відгукується на актуальні проблеми сьогодення та майстерно доносить їх до сучасного читача, як в Україні, так і за кордоном. Створено електронний архів видання ОУН, який став унікальним джерелом інформації для істориків.

Бажаємо плідної праці, успіху у наповненні інформаційного простору звитягою духу українства.

Тарас Гребеняк, Центр Національного Відродження

Опубліковано Пряма мова.