Президенте, де санкції проти «112» та «Newsone»?

112&Newsone

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДО Петра Порошенка ЩОДО САНКЦІЙ ПРОТИ «112» ТА «NEWSONE»

Шановний Петре Олексійовичу!

Останнім часом зростає суспільна напруга щодо діяльності проросійських телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», які системно провадять антиукраїнську діяльність в інформаційному просторі, що є особливо загрозливим в умовах прямої збройної агресії Російської Федерації, що триває вже 5-й рік.

4 жовтня 2018 року Верховна Рада України проголосувала за петицію, що зібрала 25 000 підписів українців, та за постанову № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» зі зверненням до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження санкцій проти телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», контрольованих Віктором Медведчуком – особою, напряму пов’язаною з президентом держави-агресора.

Це має стати першим кроком до подальшого застосування персональних економічних санкцій проти власників телеканалів за створення загроз національним інтересам, національній безпеці в інформаційній сфері, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності та порушення прав і свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави, створення перешкод для сталого економічного розвитку шляхом розповсюдження інформаційної пропаганди.

Пане Президенте, вимагаємо невідкладно вжити заходів, що дозволять застосувати санкції проти телеканалів «NewsOne» та «112 Україна». Для цього закликаємо оперативно зібрати засідання Ради національної безпеки і оборони України та прийняти однозначне рішення щодо припинення мовлення зазначених телеканалів.

Звертаємо Вашу увагу на факт, що на черзі – інші вимоги громадськості: реальне розслідування антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука та санкції проти скандально відомого поширенням проросійських меседжів телеканалу «Інтер».

У зв’язку з перерахованим, звертаємося до Вас як до Глави держави з проханням проявити політичну волю та в межах чинного законодавства вжити реальних заходів щодо вирішення проблем фактичної окупації українського інформаційного простору російською пропагандою.

ГО “Всеукраїнська мережа “Вільні Люди”
ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”
ГО “Спілка української молоді в Україні”
ГО “Національний альянс”
ГО “Молодий народний рух”
ГО “Громадський сектор Євромайдану”
Громадянська кампанія «Закрий пельку Кремлю»
Центр зовнішньополітичних досліджень “ОПАД” імені Олександра Никонорова
Громадська ініціатива “Атлантичний інформнаступ”
ГО “Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій”
ГО “Чорноморська бізнес-ліга”

Опубліковано Пряма мова.